CLK BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

CLK BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sorgulama işlemimizi bilgisayarlar üzerinden yapabiliyoruz. Daha önceleri kurumlarda sıra bekleyerek ödeyebildiğimiz elektrik faturalarımızı da artık internet üzerinden öğrenip ödeyebiliyoruz. Bu bize zaman kazandırıyor. Akdeniz elektrik, Cengiz, Limak, Kolin Ortak Girişim Grubu, Akdeniz, Boğaziçi, Çamlıbel ve Uludağ Elektrik Dağıtım Bölgelerini almış, dört ayrı bölgede, 11 il ve 10 milyonu geçen abone sayısı ile enerji sektörünün en büyük grubu olan CLK Enerji Yatırım Şirketi’ni hayata geçirmiştir. Buranın resmi web sayfası üzerinden CLK borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazının devamında bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında sizi kısaca bilgilendireceğiz.

CLK Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Borç sorgulama işlemini yapabilmeniz için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamanız gerekecek. Bu linke tıkladığınızda açılan sayfada sizden birkaç bilgi istenecektir. Bu bilgiler işletme kodu ve abone numarasıdır. İşletme kodunuzu ve abone numaranızı doğru bir giriniz. Ardından sorgula adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden CLK borç sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

S

CLK Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

CLK Fatura Sorgulama

Fatura sorgulama ile CLK borcunuzu da öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamak olacaktır. Bu link sizi fatura sorgulama sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada ilk olarak sorgu türünüzü seçiniz. Ardından abone numaranızı giriniz. Daha sonra sorgulama şeklini TC kimlik numarası yada vergi numaranızı girecek şekilde seçiniz. Ardından güvenlik kod kısmına kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Bu şekilde açılan sayfadan sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

S

CLK Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ! 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.