CLK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

CLK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere CLK fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz. Böylece fatura sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebileceksiniz. CLK firması Akdeniz perakende elektrik satış hizmeti veren bir firmadır. 11 il ve 10 milyondan fazla abone sayısıyla bu sektörde önemli bir paya sahiptir. Şimdi gelelim fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler hakkında bilgi vermeye.

CLK Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

CLK fatura sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştireceğiz. İnternetin hayatımıza kattığı büyük kolaylıklardan biri de sorgulama işlemleridir. İnternetten fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirerek faturanızın ödeme günlerinin gelip gelmediğini ya da günü gelmiş ise de fatura miktarını böylece öğrenmiş olacaksınız. İnternet sorgulaması ile bu işlemi gerçekleştirerek fatura ödeme işleminizi halletmeden önce tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız. Şimdi gelelim fatura sorgulama işlemine.

Bu işlemi gerçekleştirmek için sizlere aşağıda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan sayfada yapmanız gereken işlem “Fatura Sorgula” butonuna basmak olacaktır. Aynı zamanda bu sayfanın görseline ait resim aşağıda verilecektir.

Adsız1

“Fatura Sorgulama” butonuna bastıktan sonra bu işlemi yapabilmeniz için sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bu bilgiler “İşletme Kodu” ve “Abone No” şeklindedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna basarak fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız. Yine aynı şekilde bu sayfada yer alan görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Adsız1

CLK Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.