ÇORUM ÇORUMGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÇORUM ÇORUMGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Doğalgaz yakıt olarak önem sıralamasında ham petrolden sonra ikinci sırayı alır. Bu sebeple ülkemizde faaliyet gösteren doğalgaz şirketleri tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Bu şekilde hizmet veren Çorum ilimizde doğalgaz dağıtım işlemlerini yürütmek için 2004 yılında Çorum Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş ile çalışmalar başlatılmıştır. Çoğu ilimize göre daha erken doğalgaza sahip olunmasının sebebi Rusya’dan mavi akım projesiyle gelen doğalgazın Çorum’dan geçmesi ile doğalgaza geçiş daha da hızlandırmıştır. Çorumgaz dağıtımı abonelerine internet üzerinden online hizmet vermek için gerekli yatırımları yaparak daha fazla kitleye hizmet vermektedir.

Çorum ÇORUMGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi ile aboneler elektronik ortamda fatura sorgulama, borç sorgulama gibi pek çok işlemi internet üzerinden hiçbir kuruma gitmeden yapabilmelerine imkan tanınmıştır. Çorum ÇORUMGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi doğalgaz kullanımından oluşan doğalgaz faturalarınızı artık Çorum Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş resmi web sitesinde hizmete sunmuş olduğu internet şubesi ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çorum doğalgaz fatura sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Çorum ÇORUMGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

ÇORUMGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi birkaç adım uygulanarak hiçbir şifreye ihtiyacınız olmadan anında gerçekleştirilebilmektedir. Fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikle yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada sizden abone numaranız kısmını doldurmanız istenmektedir. çorumgaz1Son olarak girilen bilgileri kontrol ederek “Borç Sorgula” butonuna tıklayınız. çorumgaz2Çorum doğalgaz fatura sorgulama işleminizi bu adımları gerçekleştirdiğiniz taktirde tamamlamış olacaksınız.

Çorum ÇORUMGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.