ÇORUM YEPAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÇORUM YEPAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Teknoloji çağını yaşamakta olduğumuz bugünlerde işlemlerimizin birçoğunu internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Bu durumda kurumlarda müşteri memnuniyeti açısından, internet üzerinden online işlem yapabilme imkanı tanımaktadır. Bu imkanlar çerçevesinde bireylerin kurumlara giderek uzun kuyruklarda da beklemesine gerek kalmamaktadır. İnternet üzerinden birçok işlem yapabildiğiniz gibi fatura sorgulama, fatura borcu ödeme gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehre göre fatura sorgulama işlemlerinizi yapmanıza imkan sağlanmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Çorum YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgiler sayesinde Çorum ilinde yaşamakta olan vatandaşlarımızın YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerdir. Yazımızdaki adımları takip ederek sizlerde YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum YEPAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Çorum YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekran üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

Bağlantı adresine tıklama işleminizden sonra açılan sorgulama ekranı üzerinden öncelikle, ‘Sözleşme Hesap No’ bilginizi ekrandaki ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Ardından, ekranda görmüş olduğunuz güvenlik kodunu ilgili kutucuğa doğru bir şekilde yazınız.

Adsız

Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işleminiz için ‘Sorgula’ butonuna basınız.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemlerden sonra, Çorum elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sorgulama işleminizden sonra dilerseniz borcunuzu internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

Çorum YEPAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.