DİYARBAKIR DİCLE EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DİYARBAKIR DİCLE EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Diyarbakır Dicle EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden nasıl yapmanız gerektiği hakkında açıklayıcı bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında verecek olduğumuz bilgilerle birlikte Diyarbakır ilinde yaşamakta olan bireyler online olarak EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemlerini kolayca yapabileceklerdir.

Bilindiği üzere, teknolojinin gelişmesi ile birlikte gerek resmi gerekse özel işlerimizi internet üzerinden yapacak olduğumuz birkaç basit işlem ile rahatça gerçekleştirmekteyiz. Bu durumda kurumlara giderek uzun kuyruklar bekleme gibi sorunlar ile karşılaşma sorunumuzu da ortadan kaldırmış olmaktayız. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde fatura sorgulama işlemimize yapabilmekteyiz. Dilerseniz bizlere sunulmuş olan imkanlar sayesinde fatura ödeme işlemini de internet üzerinden gerçekleştirebilmekteyiz.

Diyarbakır Dicle EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Diyarbakır elektrik fatura sorgulama işleminizi online olarak gerçekleştirebilmek için sizler için vermiş olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Açılan fatura sorgulama ekranı üzerinden öncelikle ‘Tesisat Numaranızı’ girmeniz gerekmektedir. Eğer tesisat numaranızı bilmiyorsanız ‘Tesisat Numarası Öğrenme’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlem sayesinde tesisat numaranıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adsız

Ardından ekranda görmüş olduğunuz doğrulama kodunu ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Bilgi girişlerinizi tamamladıktan sonra ‘Sorgula’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Adsız

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bu işlemler sonucunda, Diyarbakır Dicle EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilir ve borç bilginize ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Dicle EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.