DÜZCE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DÜZCE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Düzce Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden basit bir şekilde yapabilirsiniz. Daha önceleri bu tür işlemleri kurumlara gidip saatlerce sıra bekleyerek yaparken günümüzde artık bilgisayarlarımız üzerinden yapabiliyoruz. Bu alanda birçok kurum ve kuruluş vatandaşlara hizmet sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de Düzce Belediyesi’dir. Düzce Belediyesi resmi web sayfası üzerinden sizlere su fatura sorgulama işleminizi yapma imkanı tanıyor. Yazının devamında verdiğimiz bilgileri takip ederek bu sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı  öğrenebilirsiniz.

Düzce Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Su fatura sorgulama işleminizi tamamlamak için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan yeni bireysel üyelik seçeneğine tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfadan üyelik işlemleriniz için sizden istenilen kimlik bilgilerinizi giriniz ve ardından kullanıcı adı ve parolanızı oluşturunuz. Ardından üyelik işleminizi tamamlayınız.
t

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra sayfanın sol kısmında yer alan sayfaya giriş için sizden istenilen kullanıcı adınızı ve üyelik esnasında oluşturduğunuz parolanızı giriniz. Ardından  güvenlik kodu kısmına ise kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz. Son işlem olarak ise oturum aç adlı butona tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden Düzce Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir ayrıca ödemelerinizi de yapabilirsiniz.

x

Düzce Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.