DÜZCE DERGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

DÜZCE DERGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesiyle internet sürekli elimizin altındadır. Günümüzde insanlar internet ulaşılabilir olmasından dolayı birçok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşmasından dolayı birçok kurum ve kuruluşlar, şirketler online işlem hizmeti vermektedir. Bu online işlem hizmeti veren kurumlardan bir tanesi de DERGAZ Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’dir.

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. lisans başvurusunun EPDK tarafından incelenmesi ve değerlendirilmesi sonucu Karadeniz Ereğli, Düzce, Gülüç, Kaynaşlı, Konuralp ve Alaplı şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesinde otuz yıl süre ile doğal gaz dağıtım faaliyeti yapmak üzere lisans almıştır. Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi web sayfasından yapabileceğiniz online işlemler şunlardır. Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone durum sorgulama, üyelik ve tesisatçı firma girişidir. Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapmak için yazının sonundaki linki tıklayınız.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak AKSA Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi internet sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama butonuna tıklayınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen sorgulama türü, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz.

dergaz

Belirtilen alanları eksiksiz doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayınız. Böylelikle Düzce doğalgaz fatura sorgulaması işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.