EDİRNE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

EDİRNE BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Günümüzde belediyeler vatandaşa hizmet etmenin en iyi yollarını aramaktadırlar. Bunun için birçok alanda yenilikler yapılmakta ve bu yeniliklere insanları alıştırmak için ellerinden gelenleri yapmaktadırlar. İnternet üzerinden işlem yapılması da bu alanda çalışmaların yapıldığının bir göstergesidir. Özellikle fatura sorgulamalarının internet üzerinden yapılabilir olması hem belediye hizmetlerini en üst seviye de etkilemekte hem de vatandaşın işlemlerini rahatça yapmasını sağlamaktadır. Bu sayede artık belediye binalarında oluşan yoğunluk bir hayli azalmakta ve daha önemli işlere yeterli zaman ayrılabilmektedir. Edirne Belediyesi de bu uygulamaları kullanan belediyeler arasındadır.

Özellikle belediyenin sitesini aktif bir şekilde kullanan Edirne Belediyesi sorgulama işlemleri içinde gerekli önemi göstermektedir. Bu sebeple bizlerde bu yazımızda sizler için Edirne Belediyesi su fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapılacağını anlatacağız. Bu sorgulama işlemini yapabilmeniz için şifreye ihtiyacınız vardır. Siteye kaydınızı yaparak şifre edinebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sizleri yönlendirdiğimiz sayfanız sağ bölümünde bulunan şifre edinme bölümüne gidip gerekli bilgiler doğrultusunda şifrenizi edinebilirsiniz. Eğer daha önceden edinmiş olduğunuz şifreniz var ise direkt olarak sistemde işlerinize devam edebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda su faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemleri İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Edirne Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi Edirne Belediyesi’ne ait olan resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak sicil numaranızı ardından şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra sisteme giriş yapabilmek için ‘giriş’ yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra Edirne Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Edirne Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.