EDİRNE TREDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

EDİRNE TREDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Edirne TREDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. TREDAŞ yani Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketi adından da anlaşılacağı gibi Trakya bölgesindeki bireysel ve kurumsal kişilere elektrik dağıtım hizmeti veren bir firmadır. Bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler Edirne şehri için elektrik faturası sorgulama hakkında birtakım kolaylaştırıcı bilgiler olacaktır.

Edirne TREDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini 2 şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki TREDAŞ veznelerinin bulunduğu konumlardan yapabileceğiniz sorgulama işlemidir. Fakat bu işlem çokça zamanınızı alacağı için sizlere internet üzerinden yapabileceğiniz sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz. İnternet üzerinden sorgulama işleminin avantajları ise kolay, pratik ve kısa sürelerde gerçekleştirme imkanına sahip olmanızdır. Şimdi gelelim elektrik fatura sorgulama işleminin internet üzerinden nasıl gerçekleştirildiğine;

Bu işlem için ilk olarak sizlere yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada, aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi “Online İşlemler” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Hemen ardından açılacak sayfadan “Fatura Borç Sorgulama” butonuna basarak işleminizi gerçekleştireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

Untitled

Böylece bu sayfada yer alan birtakım bilgileri doldurarak elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla yapabileceksiniz. Bu bilgiler ise fatura bilgilerinizde de yer alan “İşletme kodu” ve “Abone numarası” bilgisidir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurup güvenlik kodunu da girerek “Borç Sorgula” butonuna basarak Edirne TREDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Untitled

Edirne TREDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.