ELAZIĞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ELAZIĞ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Belediyelerin verdiği hizmetler günden güne artmaktadır. Bunun sebebi ise her belediye vatandaşına en iyi hizmeti sunmak istemesidir. Bu yüzden birçok belediye günümüzdeki pek çok gelişimi takip etmekte ve bunları kullanılabilir kılmak için çalışmaktadırlar. Belediye işlemlerinin internet üzerinden yapılabilir olması bu çalışmaların göstergesidir. Özellikle fatura sorgulama işlemlerini bu yöntem ile yapılabilir olması hem belediyenin hem de vatandaşın işini kolaylaştırmaktadır. Artık bu basit işlemler için vatandaş belediye binasına gitmek zorunda kalmıyor böyle belediyelerde oluşan karmaşanın da önüne geçilmiş oluyor. Bu sebepten dolayı artık belediyeler daha ciddi mevzulara gerekli zamanı ayırabiliyor ve vatandaşın beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyorlar. Elazığ Belediyesi bu uygulamalardan faydalanan beledilerin arasındadır. Belediye sitesinin aktif bir şekilde işlemesi Elazığ Belediyesi’nin sorgulama işlemlerine gerekli özeni gösterdiğini bir göstergesidir. Bizde bu yazımızda sizlere Elazığ Belediyesi su fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını göstereceğiz. Bu sorgulama işlemini yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra e-tahsilat kısma giderek istenilen bilgiler doğru bir şekilde girildiğinde işleminizi yapabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda su faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elazığ Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Elazığ Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi Elazığ Belediyesi’ne ait olan resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak üye girişinizi gerçekleştirmenizi gerçekleştirerek sisteme giriniz. Ardından E-Tahsilat yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Adsız

Daha sonra açılacak olan yeni ekranda ‘sicil no’ ve ‘su abone no’ doğru bir şekilde girilmeli ardından ‘sorgula’ kutucuğunun üzerine tıklayarak fatura dökümüne ulaşabilirsiniz.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra Elazığ Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Elazığ Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.