ELAZIĞ FIRAT EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ELAZIĞ FIRAT EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Elazığ Fırat EDAŞ elektrik fatura sorgulama hizmeti hakkında birtakım kolaylaştırıcı bilgiler vereceğiz. Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketi Elazığ, Bingöl, Malatya ve Tunceli illerine elektrik dağıtım hizmeti veren bir firmadır. Bu yazıda sizlere anlatacağımız bilgiler Elazığ şehri içinde yaşayan ve Fırat EDAŞ firması abonesi olan kişiler için elektrik fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgilendirmeler yer alacaktır. Böylece fatura sorgulamanızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Fakat fatura sorgulama işleminizi 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan biri Fırat EDAŞ firmasına ait ödeme noktaları veya bayilerden bu işlemi fatura bilgilerinizle gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem sizlere gereksiz zaman kaybına sebep verecektir. Sizlere diğer bir sorgulama işlemi olan internet üzerinden yapılan sorgulama işlemini öneriyoruz.

Elazığ Fırat EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet üzerinden sorgulama yaparak bu işlemi hem çok daha basit ve pratik bir şekilde yapabilir hem de klasik sorgulama işleminde oluşacak gereksiz zaman kaybından da kurtulmuş olacaksınız.

Elektrik fatura sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilmek için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece Elazığ Fırat EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu işlemin aşağıda ki görselde ki kırmızı kutucukta da görebileceğiniz gibi sizden istenecek olan “Tesisat Numarası” bilginizi gerekli yere doldurmanız gerekmektedir.

Untitled

Hemen ardından “Sorgula” butonuna basarak Fırat EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Elazığ Fırat EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.