EMEKLİ SANDIĞI GÜN SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

EMEKLİ SANDIĞI GÜN SORGULAMA

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Birçok kurum ve kuruluş her geçen gün internet üzerinden yapılacak uygulamaları sisteme sokuyor. E-Devlet sistemi de bunlardan birisi, E-Devlet sistemi bünyesinde 22 tane devlet kurum ve kuruluşunu bünyesinde barındırıyor. Bu şekilde bu site üzerinden birçok kişi sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyor. E-Devlet sistemine giriş yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır. E-Devlet şifresini ise PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında edinebilirsiniz.

E-Devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de Emekli Sandığı gün sorgulama işlemidir. Emekli Sandığı gün sorgulama işlemi ile birlikte emekli sandığına bağlı olarak kaç gün çalıştığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kaç gün prim yatırdığınız hakkında bilgi sahibi olabilir ve emekli olmak için daha kaç gün prim yatırmanız gerektiğini ve çalışmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Eğer sizde Emekli Sandığı günü sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız devletin birçok imkan sunduğu ve sorgulama imkanı verdiği E-Devlet sisteminden bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Gün Sorgulama

Emekli Sandığı günü sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız.

ssssssss

Daha sonra açılacak olan sayfaya TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde Emekli Sandığı günü sorgulama işleminizi tamamlayacaksınız.

Adsız

 

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Gün Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.