ENERJİSA BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ENERJİSA BORÇ SORGULAMA


İnternet üzerinden yapabildiğimiz sorgulama işlemleri gün geçtikçe çoğalıyor. Artık birçok borcumuzu internet üzerinden öğrenip, internet üzerinden ödeyebiliyoruz. Bu bize zaman kazandırıyor. Çünkü kurumlara gidip sıra beklemek zorunda kalmıyoruz. Bilgisayarlarımız başından işlemlerimizi oturduğumuz yerden yapabiliyoruz. Bu alanda hizmet veren birçok kurum ve kuruluş mevcut. Bu kurum ve kuruluşlardan bir tanesi de ENERJİSA’dır. Enerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere kurulmuş bir otoprodüktör şirketidir. Nisan 2013 yılı itibari ile, dünyanın büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden birisi olan E.ON’un Enerjisa’ya %50 ortaklık süreci tamamlanmıştır. ENERJİSA, Türkiye’nin en büyük serbest enerji üreticisidir. Türkiye’de elektrik üretiminde yaklaşık %4, tedariğinde ise %26 pazar payına sahiptir. ENERJİSA resmi web sayfası üzerinden borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazının devamında ENERJİSA borç sorgulama işlemi nasıl yapılır kısaca anlatacağız.

ENERJİSA Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan üye ol butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenilen üyelik bilgilerinizi doldurunuz. Ardından linke tıkladığınızda açılan ilk sayfaya geliniz.

c

Burada sizden istenilen müşteri numaranızı, cep telefonu numaranızı ve oluşturduğunuz şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız. Bu şekilde açılacak olan sayfa üzerinden ENERJİSA borç sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

c

ENERJİSA Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.