ERZİNCAN ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ERZİNCAN ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Erzincan Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. firması Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Iğdır ve Kars illerini kapsayan hizmet alanında toplam 815.168 aboneye elektrik dağıtım görevini üstlenen bir firmadır. Bizim vereceğimiz bilgiler ise Erzincan şehri vatandaşlarının elektrik fatura sorgulama işlemini yapabilmeleri için gereken birtakım yardımcı bilgiler içerecektir. Bu fatura sorgulama işlemini Aras EDAŞ firmasının bayilikleri yada ödeme noktalarından da gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem vakit kaybında sebebiyet verecektir. Sizlere çok daha kolay bir yöntem olan internet üzerinden elektrik fatura sorgulama işlemini öneriyoruz. Böylece oluşan zaman kaybından kurtulmuş olacaksınız.

Erzincan Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden nasıl yapıldığını anlatacağımız elektrik fatura sorgulama işlemi hem çok daha pratik hem de kolay bir işlemdir. Erzincan Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak en alt kısımda verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Hemen ardından aşağıda yer alan görselde sorgulama sayfasının örnek bir resmini görebileceksiniz.

Untitled

Bu sorgulama sayfasında yer alan “İşletme kodu” ve “Abone numarası” bilgilerini doğru bir şekilde girip güvenlik kodu bilgisini de doldurarak “Borç Sorgula” butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Erzincan Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.