ERZURUM ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ERZURUM ARAS EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Erzurum Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında kolaylaştırıcı bilgiler vereceğiz. Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. firması Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Iğdır ve Kars illerini kapsayan hizmet alanında toplam 815.168 aboneye elektrik dağıtım görevini üstlenen bir firmadır. Bizim bu yazıda sizlere vereceğimiz bilgiler Erzurum şehrinde yaşayan ve Aras EDAŞ abonesi olan vatandaşlarımızın elektrik fatura sorgulama işlemini nasıl yapabilecekleri hakkındadır. Bu sorgulama işlemini 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki Aras EDAŞ firmasının abone merkezlerine giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Fakat bu işlem çokça zaman kaybına sebebiyet vereceğinden başka bir sorgulama işlemi ile elektrik faturanızı kolayca sorgulama imkanına sahipsiniz.

Erzurum Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini internet üzerinden yapmanızı öneriyoruz. Çünkü bu yolla sorgulama yapmak hem çok daha basit hem de pratik bir işlemdir. Akıllı telefonlarınızdan dahi fatura bilgilerinizle Erzurum Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İlk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke lütfen tıklayınız. Böylece Aras EDAŞ firmasının sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada “Müşteri İşlemleri” butonuna basınız.

Untitled

Karşınıza çıkan sayfada sağ tarafta yer alan “Müşteri Hizmetleri İşlemleri” sekmesinde yer alan “Epaş Fatura Sorgulama” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Ardından yönlendirildiğiniz sayfada sizden istenen işletme kodu ve abone numarası gibi müşteri bilgilerini girip güvenlik kodu kısmını da doldurduktan sonra “Borç Sorgula” butonuna basarak Erzurum Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

Erzurum Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.