ERZURUM ESKİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ERZURUM ESKİ SU FATURA SORGULAMA

Birçok işlemin yapılabildiği internet üzerinden Erzurum ESKİ su fatura sorgulama işlemi de yapılabilmektedir. Bu sorgulama işlemi sayesinden Erzurum vatandaşı işlerini kolaylıkla halledebilmekte ve bu hizmeti evlerine kadar getirilmesinden büyük memnuniyet duymaktadırlar. Bu yüzden belediyelerde bu türlü işlemleri yakından takip etmekte ve uygulamaları belediyenin sitesinde hayata geçirmektedir. Bu nedenden ötürü biz bu yazımızda fatura sorgulama işlemi için gerekli bilgileri sizlere vereceğiz. Öncelikle bilmeniz gereken bir üyelik ya da şifre gerektirmediğidir. Sadece istenen bilgileri girdiğiniz takdirde sorgulama işleminizi yapabileceksiniz. Nasıl ve nereden yapacağınızı öğrenmeniz için yazımızı okumaya devam ediniz.

Erzurum ESKİ Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Erzurum ESKİ su fatura sorgulamanızı Erzurum Belediyesi internet adresinden yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için yapmanızı gerektiren ilk işlem size verdiğimiz direkt linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladığınızda sadece abone numaranızı biliyor olmanız yeterlidir. Ardından sorgula butonuna tıklıyorsunuz ve işleminizi gerçekleştiriyorsunuz.

Adsız

Size sunulan adımları uyguladıktan sonra Erzurum Belediyesi’ne bağlı olan tüm vatandaşlar su borcu sorgulama işlemini yapabilir. Böylelikle sisteme erişim sağlandığında tüm fatura bilgileri karşınıza gelmiş oluyor.

Erzurum ESKİ Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.