ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Osmangazi Elektrik Perakende A.Ş. şirketi yani OEPSAŞ; Afyon, Bilecik, Kütahya, Uşak ve Eskişehir illerine elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Bu yazıda sizlere Eskişehir Osmangazi elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vereceğiz. Bu işlemi yapabilmek için OEPSAŞ firmasının bayiliklerinde ya da ödeme merkezlerine giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Fakat bu işlem elbette ki vakit kaybına sebep olacaktır. Bu işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden sizlere internet üzerinden elektrik faturası sorgulama işlemini öneriyoruz. Bu işlem hem gereksiz zaman kaybını önleyecektir hem de fatura bilgilerinizle birlikte kolayca yapabileceğiniz bir sorgulama işleminden ibarettir.

Eskişehir Osmangazi Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işlemi internet üzerinden çok daha kolay ve pratik bir biçimde yapabiliyoruz. Teknolojinin geldiği son nokta ile birlikte akıllı telefonlarınızdan dahi bu sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Eskişehir Osmangazi elektrik fatura sorgulama işlemi için ilk yapmanız gereken sizlere yazının bitiminde vereceğimiz linke tıklamanızdır. Hemen ardından aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi “Borç Sorgulama” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Karşınıza çıkan borç sorgulama sayfasında birtakım bilgilerin doldurulması gerekmektedir. İlk olarak il seçiminizi yapınız. İşletme bilgisi ve abone no bilgisinin yer aldığı boşlukları da doldurup bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna basarak elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

Eskişehir Osmangazi Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.