GASKİ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GASKİ BORÇ SORGULAMA

İnternet üzerinden birçok sorgulama işlemimizi artık çok basit bir şekilde yapabiliyoruz. Bu işlemleri daha önceleri kurumlara giderek yaparken artık zaman kaybı yaşamadan bilgisayarlarımızın başında oturduğumuz yerden yapıyoruz. Bu alanda birçok kurum hizmet vermektedir. Bu kurumlardan bir tanesi de GASKİ’dir. GASKİ, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresinin amacı vatandaşlara temiz içme suyu sağlamak ve en az maliyette ve en ucuz fiyatla Gaziantep halkına su ile kanalizasyon hizmeti vermektir. GASKİ internet üzerinden hizmet vermektedir. GASKİ borç sorgulama işleminizi resmi web sayfası üzerinden aşağıda anlattığımız şekilde yapabilirsiniz.

GASKİ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz sizi GASKİ resmi web sayfasına yönlendirecek olan linke tıklamak olacaktır. Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan online ödeme seçeneğinden Garanti Bankası ya da diğer kredi kartları seçeneğinden birini seçiniz.

S

Bunlardan birini seçtikten sonra karşınıza açılacak olan sayfada sizden abone numaranız ve sayaç numaranız istenecektir. Sayaç numaranızı güvenliğiniz için girmeniz zorunludur. Sayaç numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üzerinde yazmaktadır. Abone numaranızı ve sayaç numaranızı girdikten sonra son olarak gönder butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılan sayfa üzerinden GASKİ borç sorgulama işleminizi yapabilir ve ardından da borç ödeme işleminizi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

S

GASKİ Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.