GASKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GASKİ FATURA SORGULAMA

Bu yazıdaki konumuz sizlere GASKİ ve GASKİ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve bu işlemi hem doğru hem de kısaca yapabilmenin yolunu anlatmaktır. GASKİ, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi adıyla da bilinmektedir ve Gaziantep şehrine su dağıtım işlemleri ile hizmet vermektedir. Bu hizmetler bazında evlere su dağıtım işlemini GASKİ firması üstlenmektedir. Bizim konumuzda GASKİ fatura sorgulama işlemi olup bu işlem için yapmanız gerekenler aşağıda verilecektir.

GASKİ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet ağının genişlemesi ve hemen tüm işlemlerimizi kolayca halledebileceğimiz bir sistemin yer alması tüm vatandaşların işini kolaylaştırmış ve teknolojinin kullanım alanını tamamen daha geniş yelpaze ve boyuta taşımıştır. Bu çapta geniş bir sisteme sahip olan bir nesil olarak bu imkanları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bu imkanlar bizlere hem zamandan tasarruf etmeyi hem de akıllı telefonlarımızdan dahi kolaylıkla bu işlemleri yapmamızı sağlıyor. Şimdi gelelim GASKİ fatura sorgulama işlemi hakkında pratik bir şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemini tarif etmeye;

İlk olarak en alt kısımda verilecek GASKİ su fatura sorgulama linkine tıklamaktır. Böylece fatura sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Hemen ardından bu yazının altında verilecek görsel vasıtasıyla fatura sorgulama sayfasının görüntüsünü elde edebilirsiniz. Bu fatura sorgulama işlemi ve ardından ödeme işlemi online olarak 2 farklı şekilde gerçekleşmektedir. Bunlar, Garanti Bankası ile ödeme ve diğer kredi kartlarıyla ödemedir.

Untitled

Ödeme işlemini de yapmak istiyorsanız size uygun seçeneği seçerek aynı sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Ardından “Abone No” ve “Sayaç No” bilgilerini girerek “Gönder” tuşuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Untitled

GASKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.