GAZDAŞ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GAZDAŞ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere GAZDAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vereceğiz. Böylece fatura sorgulama işleminizi kolay ve pratik bir biçimde yapabileceksiniz. GAZDAŞ, Trakya bölgesinde Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Gaziantep bölgesinde ise Gaziantep, Nizip ve Kilis şehirlerinden oluşan yerleşim yerlerinin 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtım hizmetini gerçekleştiren bir firmadır. Bu yazıdaki konumuz ise GAZDAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında bilgiler vermek olacaktır. Şimdi de gelelim fatura sorgulama işleminin nasıl gerçekleştiğini anlatmaya.

GAZDAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmek için online sorgulama sistemini kullanacağız. İnternet üzerinden sorgulama yapmamızın amacı ise çok daha kolay ve pratik olmasıdır. Bunun yanında normal sorgulama işleminize göre çok daha az vakit alacaktır. Fatura sorgulama işlemini yapabilmek için lütfen aşağıda vereceğimiz yönergeleri ve adımları kullanınız. Anlatım gerekli görseller ile desteklenecektir.

Fatura sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Bu sayfa “Bireysel Abone Online İşlemler Merkezi” sayfasıdır. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi “Fatura Görüntüleme” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Gerekli kısma tıkladıktan sonra açılan sayfa fatura sorgulama sayfasıdır. Bu sayfada sorgulama yapabilmek için üyelik gerekmektedir. Üye girişini kullanıcı adı ve parola girerek gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işleminizi tamamlamanız için lütfen “Oturum Aç” butonuna basınız. Böylece fatura sorgulama işlemini internet üzerinden kolayca gerçekleştirmiş olacaksınız.

Untitled

GAZDAŞ Fatura Sorgulama İşlemini Gerçekleştirebilmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.