GAZİANTEP TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GAZİANTEP TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Gaziantep Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında bir takım bilgilendirmeler yapacağız. Toroslar EPSAŞ firması Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, yaklaşık 3,8 milyon abonesiyle ana elektrik tedarikçisi konumundadır. Yazının geri kalan kısmında sizlere vereceğimiz bilgiler Toroslar EPSAŞ firması abonesi olan kişilerin elektrik fatura sorgulama işleminin nasıl gerçekleştirileceği hakkında bilgiler içerecektir. Bu sorgulama işlemini isterseniz Toroslar EPSAŞ firmasının bayiliklerinden ve ödeme noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem sizlere gereksiz vakit kaybına sebebiyet verecektir. Bu yüzden sizlere çok daha kolay ve pratik olan bir sorgulama işlemini öneriyoruz.

Gaziantep Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Elektrik fatura sorgulamayı çok daha kolay bir işlem olan internet üzerinden yapacağız. Toroslar EPSAŞ firmasının hisseleri ENERJİSA firmasına ait olduğu için Gaziantep Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini Enerjisa Online İşlemler sayfasından gerçekleştireceğiz. Elektrik fatura sorgulama işlemi için ilk yapmanız gereken sizlere yazının bitiminde vereceğimiz linke tıklamanızdır. Böylece online işlemler sayfasına yönlendirileceksiniz. Fakat bu sistem üyelik sistemiyle çalışmaktadır. Eğer üye değilseniz aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi sağ üst köşede yer alan “Üye Ol” butonuna basarak üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Untitled

Eğer üyelik bilgileriniz bulunmakta ise “Bireysel” ve “Kurumsal” elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi sayfanın sol tarafında yer alan kısımdan üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri numarası, cep numarası ve şifre bilgileri doldurularak ve “Giriş” butonuna basarak Gaziantep Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.