GAZNET BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GAZNET BORÇ SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere GAZNET borç sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Verecek olduğumuz bu bilgiler yardımıyla borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sorgulama işleminizi gelişen teknoloji ve yaşamakta olduğumuz internet çağı sayesinde birkaç basit işlem ile gerçekleştirebilirsiniz. Artık günümüzde işlemlerimizin çoğunu internet üzerinden yapabilmekteyiz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın rahatı kapsamında, birçok uygulama devreye girmiştir. Bu uygulamalar sayesinde işlemlerimiz için kurumlara giderek uzun kuyruklarda beklememize gerek kalmamaktadır.

Bu uygulamalardan biri olan GAZNET doğalgaz borç sorgulama uygulamasıdır. GAZNET uygulaması Konya ilinde yaşayan vatandaşlarımıza sunulmuş olan bir uygulamadır. GAZNET yani, şehir doğalgaz dağıtım demektir. Bu uygulama sayesinde borç ödeme, borç sorgulama gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAZNET Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

GAZNET borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Tıklama işleminizden sonra karşınıza çıkan uygulama ekranı üzerinden sizden istenmekte olan bilgileri giriniz.

Öncelikle ‘Sözleşme Hesap Numarası’ yada ‘Sayaç Numarası ile’ seçeneklerinden işlem yapmak istediğinizi seçiniz.

AdsızBu işleminizden sonra sizden istenilen bilgilerinizi ve TC kimlik numaranızın 5. ve 8. rakamlarını girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra, ‘Listele’ butonuna basınız.

Adsız

Bu işlemlerinizden sonra GAZNET doğalgaz borç sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlemleriniz sonrasında doğalgaz faturanızı öğrenebilir ve dilerseniz ödeme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

GAZNET Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.