GAZNET FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GAZNET FATURA SORGULAMA

Enerya 11 şehirde doğalgaz dağıtım ve altyapı faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerya, Türkiye’nin Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya, Nevşehir ve Niğde şehrinin 30 yıl süresince gaz dağıtım lisansına sahiptir. Enerya, bir yandan mevcut pazarlardaki konumunu güçlendirirken bir yandan da yeni serbestleşmekte olan komşu ülkelere katkılarını doğalgaz alanında yatırım ve danışmanlık hizmetleri vasıtasıyla sürdürmeyi amaçlamaktadır. Enerya doğal gaz dağıtımında 10 yıldır 11 ilde 800.000’in üzerinde aboneye gaz dağıtımını üstlenmektedir.

Konya ilinin doğalgaz dağıtımını üstlenen Gaznet, Enerya bünyesinde birçok online hizmet vermektedir. Bu online hizmetler: Binanın önünde doğalgaz var mı, sertifikalı firmalar, proje durumu, randevu durumu, tahmini fatura hesaplama, fatura görüntüleme ve sözleşmeli fesih işlemleridir. Gaznet fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

Gaznet Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Gaznet fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak Enerya resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Konya ilini seçiniz. Açılan pencerede online işlemler yazısını tıklayınız ve fatura görüntüleme butonuna basınız. Fatura görüntüleme butonuna bastıktan sonra açılan sayfada sözleşme hesap numarası ya da sayaç numarası ile sorgulama seçeneklerinden birini seçiniz. Seçtiğiniz seçenekten sonra aşağıda kırmızı renkle belirtilen alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

gaznet

Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra güncel ya da geçmiş dönem doğalgaz fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

GAZNET Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.