GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere geçiş ihlali sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Gelişen internet teknolojisi ile birlikte devlet kurumlarına giderek aldığımız hizmeti artık internetten kolay bir şekilde kendimiz yapabiliriz. Bu sayede evrak işleri ile uğraşmaya ve uzun kuyruklarda bekleyip zaman kaybetmeye gerek kalmıyor. Geçiş ihlalini sorgulama işlemi de internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.HGS müşteri hizmetleri geçiş ihlali sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Geçiş ihlalini sorgulama işleminizi yapacak olduğunuz birkaç basit adımla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken herhangi bir şifreye gerek duyulmamaktadır. Bilmesi gereken birkaç önemli bilgileri girmek yeterlidir. Yazımızın devamında sizlere göstermiş olduğumuz işlemleri adım adım takip ederek rahat bir şekilde geçiş ihlalini sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Geçiş İhlali Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Geçiş ihlali sorgulama işleminizi HGS müşteri hizmetlerinini resmi internet adresinden yapabiliriniz. Aynı zamanda HGS geçiş ihlali ceza sorgulama,HGS ceza sorgulama,kaçak geçiş ihlali sorgulama,plakadan geçiş ihlali sorgulama,ptt geçiş ihlali sorgulama gibi hizmetler için de bu internet sayfasını kullanabilirsiniz.HGS geçiş ihlali sorgulama iletişim için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda öncelikle geçiş ihlali sorgula kutucuğu tıklanmalıdır. Ardından önünüze çıkan sayfada sizden istenilen bilgileri sırasıyla eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

HGS geçiş ihlali sorgulama işlemi için öncelikle yapılması gereken karşımıza çıkan sayfada geçiş ihlali sorgula bağlantısına gidilmelidir.

Adsız

Ardından karşımıza çıkan sayfada bizden istenilen araç plaka numarasını girmemiz gerekmektedir.

Adsız

Araç plaka numarası verildikten sonra renkli kutucuk içinde harflerden ve rakamlardan oluşan güvenlik kodunu yanında bulunan boş kutucuğa eksiksiz bir şekilde yazmamız gerekmektedir.

Adsız

Tüm istenilenler doğru ve tam bir şekilde girildikten sonra tek yapılması gereken sorgula yazısına tıklamak oluyor.Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, tüm bu gerçekleştirilen adımlardan sonra geçiş ihlalini sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Geçiş ihlalinin sorgulanmasının ardından istediğiniz bilgi karşınıza çıkacaktır.Ayrıca HGS geçiş ihlali sorgulama telefon ile de yapılabilmektedir. Akıllı telefonunuza uygulamayı indirebilirsiniz.

Geçiş İhlali Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

OGS ve KGS Geçiş İhlali Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Geçiş ihlali sadece HGS sistemi için kullanılmamaktadır. Ayrıca KGS ve OGS ile geçişte mevcuttur.OGS KGS geçiş ihlali sorgulama işleminizi de yapabilirsiniz.Böylelikle geçiş ihlali sorgulama işleminizi farklı bir kanaldan yapmanız gerekmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı resmi internet sayfasından sorgulama işleminiz rahatlıkla yapabilirsiniz. Karayolları HGS geçiş ihlali sorgulama işlemi için ilk olarak yapmanız gereken sizlerle aşağıda paylaştığımız bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Ardından açılan sayfada araç plaka numarası verilerek geçiş ihlalini sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Adsız

Araç plaka numarası verildikten sonra sorgula butonu tıklanmalıdır.

Adsız

Böylelikle OGS-KGS geçiş ihlalini sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.HGS OGS geçiş ihlali sorgulama işlemlerinizi anlattığımız adımları izleyerek yapabilirsiniz.

OGS-KGS Geçiş İhlali Sorgulamak İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.