GEDİZ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GEDİZ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi İzmir ve Manisa illerinin dağıtımını üstlenmiştir. Şirketin sorumluluk alanı içinde olan İzmir ve Manisa illerinde toplam 46 ilçede yaklaşık 2,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Abonelerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek adına sağlam teknik altyapısı sayesinde internet hizmeti de vermektedir.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi web sayfası sayesinde bilgi toplumu hizmetleri, EPDK raporları, duyurular, sıkça sorulan sorular ve yararlı bilgiler hizmetlerine ulaşılabilirsiniz. Gediz elektrik fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linke tıklayınız.

Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gediz elektrik fatura sorgulamak için ilk olarak Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketinin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve hizmetler penceresinden aşağıda kırmızı renk ile belirtilen bilgi toplumu hizmetleri yazısına tıklayınız.

gediz

Bilgi Toplumu hizmetleri yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda kırmızı renk ile belirtilen borç  sorgulama yazısına tıklayınız.

gediz fatura sorgulama

Borç sorgulama yazısına tıkladıktan sonra açılan müşteri borç sorgulama sayfasından aşağıda kırmızı renk ile belirtilen tesisat numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz.gediz1

Tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra güncel ve geçmiş fatura bilgilerini ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi web sayfasından fatura itiraz formundan ad, soyad, ünvan, tesisat no, bölge, adres, telefon, e-posta, sayaç tipi ve diğer zorunlu alanları eksiksiz doldurarak fatura itiraz işlemini yapabilirsiniz.

Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.