GİRESUN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GİRESUN BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Günümüzde birçok belediye vatandaşına en iyi hizmeti sunmanın yollarını aramaktadırlar. Bunun için birçok alanda çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalara insanları alıştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İnternet üzerinden işlem yapılması da bu alanda yapılan çalışmaların hayata geçirildiğinin göstergesidir. Özellikle fatura sorgulamalarının internet aracılığı ile yapılabilir olması hem belediye hizmetlerini en üst seviyede etkilemekte hem de vatandaşın işlemlerini kolayca yapmasına sebep olmaktadır. Bu sayede belediye binalarında oluşan yoğunluk bir hayli azalmakta ve belediye çalışanlarının daha önemli işlere yeterli zamanı ayrılabilmelerini sağlamaktadır.

Giresun Belediyesi de bu uygulamaları takip eden belediyeler arasındadır. Özellikle sitesini aktif bir şekilde işleten Giresun Belediyesi sorgulama işlemleri içinde gerekli önemi göstermektedir. Bu sebeple bizlerde bu yazımızda sizler için Giresun Belediyesi su fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Bu sorgulama işlemini yapabilmeniz için şifreye ihtiyacınız vardır. Siteye kaydınızı yaparak şifre edinebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sizleri yönlendirdiğimiz sayfada yer alan ‘bireysel başvuru’ bölümüne gidip gerekli bilgiler doğrultusunda şifrenizi edinebilirsiniz. Eğer daha önceden edinmiş olduğunuz şifreniz var ise direkt olarak sistemde işlerinize devam edebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda su faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Giresun Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Giresun Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi Giresun Belediyesi’ne ait olan resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak ‘borç listesi’ bölümüne gitmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından karşınıza çıkacak olan yeni sayfada T.C. kimlik numaranız olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra sisteminize giriş yapabilmek için ‘giriş’ yazısının üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra Giresun Belediyesi su fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Giresun Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.