GİRESUN ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GİRESUN ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Giresun şehrinde yaşayan kişilerin kullandıkları elektrik miktarlarının faturalandırma işlemi yapılmaktadır. Elektrik fatura işlemi Çoruh EDAŞ firması tarafından yapılmaktadır. Bu yazıdaki konumuz ise Giresun Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi hakkında birtakım bilgiler vermektir. Yazının geri kalan kısmında ise Çoruh EDAŞ üzerinden yapabileceğiniz sorgulama işlemleri hakkında bilgi vereceğiz. Çoruh EDAŞ, AKSA firmasına ait olduğu için sorgulama işlemimizi de AKSA üzerinden yapacağız. Elektrik fatura sorgulama işleminizi 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki AKSA bayiliklerinden yada fatura ödeme noktalarından yapılan sorgulama işlemidir. Fatura bilgilerinizle bu noktalar üzerinden elektrik fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Fakat bu işlem zahmetli ve vakit alıcı bir işlem olduğundan sizlere daha basit bir işlem öneriyoruz.

Giresun Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi internet üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü internet üzerinden yapılan elektrik fatura sorgulama işlemi hem çok daha basit hem de pratik bir işlemdir. Ayrıca AKSA bayilikleri üzerinden yapılan sorgulama işlemlerine göre çok daha az vakit almaktadır. Şimdi birazda Giresun Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminden bahsedelim.

Bu işlemi yapabilmek için lütfen yazının bitiminde verilecek linke tıklayınız. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın örnek bir görüntüsü hemen alt kısımda yer almaktadır.

Untitled

Yukarıda gördüğünüz kırmızı kutucuk ile işaretli kısma faturanızda yer alan tesisat numaranızı yazıp “SORGULA” butonuna basarak Giresun Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Giresun Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.