GÜMÜŞHANE ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GÜMÜŞHANE ÇORUH EDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Gümüşhane Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgilendirme yapacağız. Çoruh EDAŞ firması Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerine elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler ise Gümüşhane şehrinde yaşayan ve Çoruh EDAŞ firmasının abonesi olan kişilerin fatura sorgulama hizmetleri hakkında bilgilendirme yapmaktır. Çoruh EDAŞ firması AKSA elektrik firması olarak bilinmektedir. Elektrik fatura sorgulama işlemlerini de Çoruh AKSA aracılığı ile yapacağız.

Elektrik fatura sorgulama işlemini 2 şekilde yapabilmekteyiz. Bunlardan ilki Çoruh AKSA abone merkezleri ve bayiliklerinden yapılacak sorgulamadır. Bunun için fatura bilgilerinizle birlikte ilgili yerlere gitmeniz ve sorgulama işleminizi bu şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Fakat gündelik işler açısından düşünülecek olursa bu işlem sizlere vakit kaybına sebep olacaktır. Bu zaman kaybının önüne geçmek açısından sizlere çok daha kolay ve basit bir işlemi öneriyoruz.

Gümüşhane Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Elektrik fatura sorgulama işlemini çok daha pratik bir şekilde internet üzerinden yapacağız. Bu sorgulama işlemi normal sorgulama işlemine göre çok daha az vakit almaktadır.

Gümüşhane Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi için ilk olarak sizlere yazının sonunda vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz ve bu sayfanın örnek bir görüntüsüne hemen alt kısımda yer alan görsel aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Untitled

Sayfanın sağ kısmında yer alan ve kırmızı kutucuk ile gösterilen yerde bulunan “Borç Sorgulama” kısmına tesisat numaranızı girip “SORGULA” butonuna basarak Gümüşhane Çoruh EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Gümüşhane Çoruh EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.