GÜMÜŞHANE ÇORUHGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

GÜMÜŞHANE ÇORUHGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Teknoloji çağında yaşamamız sebebiyle hemen tüm sorgulama işlemlerimizi internet aracılığı ile yapabilme imkanına sahibiz. Böylece çok kısa sürelerde sorgulama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Bu yazıdaki konumuz olan Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini de internet üzerinden yapacağız. Bir diğer sorgulama işlemi ise ÇORUHGAZ bayilikleri aracılığı ile ya da fatura ödeme noktalarından yapılan sorgulama işlemidir. Ancak bu işlem çokça vaktinizi alacağından internet üzerinden sorgulama işlemini öneriyoruz. Sanal ortamdan yapılan sorgulama işlemleri çok daha az vakit almaktadır. Aynı zamanda hem pratik hem de kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir işlemlerdir.

Şimdi biraz da Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminden bahsetmek istiyorum. ÇORUHGAZ firmasının hisseleri AKSA doğalgaz firmasına ait olduğu için doğalgaz faturası sorgulama işlemini de AKSA online işlemler sayfası üzerinden yapacağız.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini internet üzerinden yapacağımız için ilk olarak AKSA doğalgaz sayfasına girmemiz gerekmektedir. Bu işlem için sizlere yazının bitiminde verilecek olan linke tıklamayınız. Açılacak sorgulama sayfasının örneğine hemen alt kısımda ki görsel aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Untitled

Yukarıda da görebileceğiniz gibi ilk olarak sorgulama türünüzü seçmeniz gerekmektedir. Abone numarası ile sorgulama seçeneğinde fatura bilgileriniz olan “Abone Referans No” ve “Sözleşme No” bilgilerine ihtiyaç duyacaksınız. Diğer bir sorgulama türü ise TC kimlik numarası ile yapılmaktadır. Her 2 sorgulama çeşidinde de yer alan güvenlik kodu bilgisini de doldurup “Gönder” butonuna basarak Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.