HAKKARİ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HAKKARİ BELEDİYESİ SU FATURA SORGULAMA

Hakkari Belediyesi su fatura sorgulama işlemi online olarak yapılan pek çok işlemden bir tanesidir. Bu sorgulama işlemi sayesinde artık bölge vatandaşı işlerini kısa bir sürede ve kolay bir yöntem ile halledebilir hale gelmiştir. Alınan hizmet karşılığında vatandaşlarda belediye memnuniyeti artış göstermektedir. Bu sebepten dolayı belediyelerde bu tarz işlem uygulamalarına gerekli önemi göstermekte ve bu uygulamaları belediye internet sitelerinde kullanılır hale getirmektedir. Bu yüzden vatandaşlarımıza kolaylık sağlaması için Hakkari Belediyesi su fatura sorgulama işleminin nereden ve nasıl yapıldığını anlatacağız. Fatura sorgulama işlemini yapabilmek için herhangi bir üyelik veya şifreye gerek yoktur. İstenilen bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi sorgulama işleminin yapılabilmesi için yeterli olacaktır. Daha ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Hakkari Belediyesi Su Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hakkari Belediyesi su fatura sorgulamanızı Hakkari Belediyesi’nin sunduğu web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Web sitesine erişim sağlamak için sizlere yazının en sonunda bir link sunduk. Bu link yardımıyla karşınıza gelecek sayfada öncelikle T.C. kimlik numaranızı veya vergi numaranızı, ardından sicil numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sicil numaranızı bilmiyor olsanız bile sadece T.C. kimlik numaranız işlem için yeterli olacaktır.

Adsız

Daha sonra harflerden oluşan güvenlik kodu anahtar yazan yere aynı şekilde yazılmalıdır. Bundan sonraki adım ise ‘şartları okudum kabul ediyorum’ yazısını önündeki kare tıklanmalı ve ‘borcu bul’ kutucuğunun üzerine gidilmelidir.

Adsız

Adım adım uygulanan bu işlemler sayesinde Hakkari Belediyesi su borcu sorgulamanızı yapabileceksiniz. En son işlem de girdiğiniz sistem üzerinden merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkari Belediyesi Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.