HATAY AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HATAY AKSAGAZ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Hatay AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi hakkında bilgilendirme yapacağız. AKSAGAZ firması başta Hatay olmak üzere Mersin ve Adana şehirlerimize 28 Şubat 2008 tarihinden itibaren doğalgaz dağıtım hizmeti veren ve bu tarihten sonra 30 yıl süre boyunca da bu hizmeti sürdürecek olan doğalgaz firmasıdır. Yazının geri kalan kısmında verilecek bilgiler AKSAGAZ firmasının abonesi olan ve aynı zamanda Hatay şehrinde ikamet eden kişilerin doğalgaz fatura sorgulamaları hakkında bilgiler içerecektir.

Hatay AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Doğalgaz fatura sorgulama işlemini 2 şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki AKSAGAZ veznelerine fatura bilgilerinizle giderek yaptığınız doğalgaz fatura sorgulama işlemidir. Fakat bu işlem gündelik hayatınız içerisinde gereksiz bir vakit kaybına sebep olacağı için sizlere çok daha basit bir sorgulama işlemi öneriyoruz.

Teknoloji çağında yaşamamız sebebiyle en ufak bir işimizi dahi internet aracılığı ile halledebilmekteyiz. Bu yazıdaki konumuz olan Hatay AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini de internet aracılığı ile hem kolay hem de pratik bir şekilde yapma imkanına sahibiz.

İnternet üzerinden AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi için yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa üzerinde 2 ayrı şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

Untitled

Bunlardan ilki yukarıda da görebileceğiniz gibi abone numarası ile sorgulamadır. Bu işlemde gerekecek bilgiler “Abone Referans No” ve “Sözleşme No” bilgileridir. Diğer sorgulama türü ise TC kimlik numarası ile yapılır. Her 2 işlem için de güvenlik kodu kısmını yazıp “Giriş” butonuna basarak Hatay AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Hatay AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.