HATAY TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

HATAY TOROSLAR EPSAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere Hatay Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemiyle ilgili hem kolaylaştırıcı hem de pratik bilgiler vereceğiz. Toroslar EPSAŞ firması Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, yaklaşık 3,8 milyon abone müşteri grubunun ana elektrik dağıtım işlemini gerçekleştirir. Bizim vereceğimiz bilgiler ise Hatay şehrinde yaşayan ve Toroslar EPSAŞ firması abonesi olan vatandaşlarımızın elektrik fatura sorgulama işlemini nasıl yapabilecekleri ile ilgili bilgiler içerecektir.

Elektrik fatura sorgulama işlemini 2 şekilde yapabilirsiniz. Bunlardan ilki Toroslar EPSAŞ firmasına ait abone merkezlerinden fatura bilgilerinizle yapabileceğiniz sorgulama işlemidir. Fakat bu sorgulama türü uğraş gerektiren bir işlem olup sizlere vakit kaybına sebep olacaktır. Bu yüzden sizlere çok daha kolay ve pratik olan bir sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz.

Hatay Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi çok daha basit olan internet üzerinden sorgulama hizmeti ile gerçekleştireceğiz. Toroslar EPSAŞ firmasının hisseleri ENERJİSA firmasına ait olduğu için Hatay Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini de ENERJİSA firmasının internet sitesi üzerinden yapacağız.

Bu işlem için ilk yapmanız gereken sizlere en alt kısımda vereceğimiz linke tıklamak ve böylece Online Hizmetler Merkezine yönlendirileceksiniz. Elektrik fatura sorgulama sistemi üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Eğer sistem üzerinde üyelik bilgileriniz yer almıyorsa sağ üst kısımda yer alan “Üye Ol” butonuna basarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Untitled

Üyelik işleminizi yaptıysanız ya da zaten üyelik bilgileriniz bulunmakta ise ve sisteme giriş yapmak istiyorsanız yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi sayfanın solunda yer alan Müşteri Numarası ya da TC kimlik numarası, cep numaranız ve son olarak şifrenizi girerek “Giriş” tuşuna basarak “Bireysel” ve “Kurumsal” olarak Hatay Toroslar EPSAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Hatay Toroslar EPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.