Honda Fiyat Liste | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Honda Fiyat Listesi

Honda

Honda 24 Eylül 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya’da kurulmuş olan bir otomobil markasıdır. Firma ilk önce motosiklet üretimini yapmaktadır. Ardından her geçen gün gelişerek ürünlerine otomobili, su motorunu, güç ekipmanlarını, robot ve uçak üretimini de yapan bir konuma gelmiştir.

Yeni Civic Sedan

Tepeden tırnağa gelişen Civic Sedan, ileri mühendislik, inovasyon ve sürüş heyecanı kavramlarının hepsini bir araye getirip sizlere yansıtmaktadır.  Yeni Civic onuncu jenerasyonuyla, yepyeni bir dönem açmıştır ve aynı zamanda da ‘’Bir işi ne kadar uzun süre yapıyorsan, o işte o kadar iyi olacaksın.’’ Teorisini de Yeni Civic doğrulamaktadır.  Sedan’ın eşsiz gövde yapısı ve yenilenen sportif ve göz alıcı tasarımı ile bütün gözler üzerinizde olacaktır. Motor kaputu ve bagaj kapağı da dahil olmak üzere Yeni Civic Sedan’ın her detayı incelikle tasarlanmıştır. Kusursuz ve düzgün hatları, pürüzü olmayan kıvrımları ve her bir noktasındaki yenilenmiş kusursuz tasarımıyla yeni Civic Sedan sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Yeni Honda Civic Sedan’ın geniş bagaj hacmi ve geniş iç yapısıyla beraber, vücudunuzla eşsiz bir bütünlük oluşturan koltukları, kusursuz olarak tutuşunuzu sağlamak için ayarlanan ergonomik vites kolu, yüksek kalitedeki yüzey yapısı ve hassas geri bildirime sahip ve daha kontrollü bir şekilde sürüşlerinizi destekleyici yeni direksiyon sistemi ile eşsiz otomobile ulaşabilmeniz çok daha kolay. Honda fiyat listesine ulaşabilmek için yazımızın devamını okumanız gerekmektedir.

Motor çalıştırma düğmesi ve anahtarsız giriş sistemi ile anahtarınız olmadan ya da anahtarınızı cebinizden çıkarmadan da aracınızın kapılarını kitleyebilir, açabilir ve aracınızı kolayca çalıştırabilirsiniz. Elektronik park freni sistemi geleneksel mekanik el freninin yerini almıştır ve teknolojinin son noktası olan bu sistemi küçücük bir dokunuşla kolaylıkla kullanabilmeniz mümkündür. Havanın soğuk olduğu zamanlarda bile, ısıtmalı ön koltukları sayesinde kolaylıkla ısınmayı sağlayabilirsiniz. Araçta mevut olan Econ butonu ise vites değiştirme uyarılarıyla birlikte, aracınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı ve emisyon değerini de bununla beraber düşürmeyi sağlamaktadır. Yeni Led teknolojisinin kullanıldığı arka stop grubu ile, sportif alaşım jantları ve karakteristik bir krom ön panjura benzeyen tasarım detaylarıyla beraber yeni Honda Civic Sedan benzersiz, atletik ve daha dikkat çekici olan niteliklere sahiptir.

Honda Civic Performans

Yeni Honda Civic Sedan’da birçok özelliğiyle bağlantılı olan arka süspansiyonu, McPherson tipi ön süspansiyonu ve hidrolik burçları sayesinde dinamik performans, konfor ve yol tutuşunun özenini en üst seviyede yaşatacaktır. Bilgisayar Destekli Mühendis (CAE) Honda mühendislerinin gövde statiğini artırmak amaçlı geliştirilen yüksek ve hafif şasiyle, sağlamlığı ve performansının eşsiz dengesine hayran kalmamak mümkün değildir. Honda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Honda Civic Güvenlik

Yola çıktığınız ilk andan aracınızı durdurduğunuz o ana dek kendinizi Yeni Honda Civic Sedan’la sevdiklerinizi güvende hissettirmeniz amacıyla geliştirilen güvenlik sistemiyle donatılmıştır. Araçta ön yolcu perde ve yan hava yastıkları, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), ABS fren sistemi ve Araç Denge Kontrolü Sistemi (VSA) gibi güvenlik sistemleri de sunulmaktadır. Ani bir fren anında ise fren gücünü artıracak olan Acil Durum Fren Desteği (BA) ve diğer akıllı ekipmanlarla beraber yolculuklarınızdaki güvenliğiniz daha da artmaktadır.

Honda CRV

Yeni CR-V kaslı ve keskin çizgileriyle, yenilikçi ve farklı teknolojiye sahip bir yapıdadır. Hayatın farklı boyutlarını yaşamanız için aradığınız tüm özgürlüğü size verirken, maceracı ruhunuzu da sizlere göstermektedir. Modern ve güçlü gövde çizgilerinden ön ızgarasına kadar yeni tasarımıyla bütünleşmiş ve yeni Led gündüz farlarından, jantları ve ön tamponuna kadar değişmiş tüm detaylarla, dinamik tasarımını ortaya çıkarmıştır. Araçtaki akıcı, dinamik hatlarıyla tasarımı daha geliştirmek ve performansını artırmaktan daha fazlasını amaçlamaktadır. Aerodinamizm sağlayarak yakıt tasarrufunu sağlamaktadır.

Yenilenen iç tasarımla beraber daha ilk andan itibaren sizi farklı hissedeceğiniz bir ambiyansla baş başa bırakmaktadır. Sürücüsü ve yolcularına esneklik ve ferahlık sağlayacak bir şekilde yenilenmiş iç mekanında, gösterge paneli ile Honda Connect, kolay kullanım ve tasarımı açısından ön plana çıkmaktadır. CRV-V’deki gösterge panelindeki bütün fonksiyonlar, kontrolün bütünüyle sizinle olduğunu hissetmeniz için olması gereken yerde bulunmaktadır. Çok yönlü olan görüş kabiliyetini de artırarak sürüş esnasında daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlamakta olan çekici ve zarif çekici ön panelde hem ihtiyaçlarınız olan bütün bilgileri kolayca okuyabilir, hem de gelişmiş sürüş teknolojilerini kolayca kontrol edebilirsiniz. İç mekanında ise daha konforlu bir alan ve diz mesafesi bulunmaktadır. Honda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Honda CRV Performans

Yeni Honda CR-V’de birçok yenilikçi teknoloji ve akıllı fikirle beraber düşük emisyonla yüksek yakıt ekonomisi için geliştirilmiştir. Önden çekişli sistemlerinde 6 ileri manuel şanzıman, 120 PS motor gücü bulunmaktadır.  Dört tekerlekten çekişli sisteminde 9 ileri otomatik şanzıman, 160 PS motor gücü bulunmaktadır.

Honda Jazz

Tepeden tırnağa yeniden yorumlanmış olan Jazz gövdesi yalnızca daha çekici görünümle kalmayıp, aynı zamanda da bünyesinde barındırmış olduğu detaylar ile daha sofistike duruş sergilemektedir. Daha hafif ve daha büyük olan bu yeni gövdeyle, iç mekanın genişliğini artırmanın imkanını verirken etkileyici bir görünüm ve pratiklik de sağlamaktadır. Honda Jazz’ın gövdesindeki her ayrıntısı, aerodinamik performansını artırmak üzere şekillendirilmiştir. Yeni ön ve arka aydınlatma grupları ve görüş kolaylığını da sağlayan geniş ön camı, yolda göz alıcı ve dinamik bir görünüm ortaya koymaktadır. Ayrıca elleriniz kolaylıkla bütün kumanda elemanlarına kolayca ulaşırken, sade tasarımıyla kokpit ve kolay detaylarla sadece sürüş keyfine odaklanıp yeni Jazz’ın keyfini çıkaracaksınız.

Bütün detaylarla beraber akıllı tasarımı ile yeni Jazz, kullanışlı ve geniş depolama alanıyla pratik yapı sunmaktadır. ‘’Sihirli Koltuklar’’ ile sizlere ihtiyacınız olan esnekliği sunmaktadır. Ve birkaç adımda ihtiyacınız olan alanı kolaylıkla kullanabilmeniz için size sunmaktadır. Yeni Jazz geri bildirimi yüksek, dinamik ve eğlenceli bir sürüş deneyimiyle beraber, gizli bölmeleri ve çeşitli birçok yerde bulunan fonksiyonel saklama gözleriyle mükemmel iç mekan genişliğini sizlere sunmaktadır. Yeni Jazz oldukça büyük ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak 354 lt bagajıyla dikkat çekmektedir. Arka koltuklar katlandığında ise daha bir geniş alana yer açmaktadır. Koltukların katlı haldeyken tavan hizasına kadar olan alan 1314 lt’dir. Honda fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yeni Jazz motor kaputu altında yenilenmiş 1.3L i-VTec motor yer almaktadır. 102 PS güç üretmekte olan bu motor, oldukça iddialı aynı zamanda da düşük CO2 salınım değeriyle de dikkat çekmektedir. Yenilenen CVT teknolojisi ile sürücünün sürüş tekniklerine uyum sağlayarak, motor devrini sürücü ihtiyaçlarına göre değişen güç seviyesinde tutmayı başarmaktadır. Yalnızca yakıt ekonomisini düşürmekle kalmadan gelişmiş yazılım ve teknik yapı ile aynı anda da sürüş keyfini sizlere yaşatmaktadır. Her iki şanzımanla da ekonomik olarak katkı sağlamayı başarsa da Idle Stop yani Start&Stop özelliğiyle beraber yakıt tasarrufunu çok daha fazla arttırmaktadır. Trafik ışıklarında ya da benzeri bir şekilde araç durduğu zamanda, sistem devreye giriyor ve motoru durduruyor. Araç hareket etmesi istenildiği zaman motor otomatik bir şekilde tekrar çalışmaktadır.

Honda Type-R

Honda’nın pistlerdeki birikim ve bilgi birikimi sayesinde gelişen Type-R modeli, her tülü koşullarda, her türlü yollarda maksimum performans sağlayarak sporcu kimliğini ön plana çıkarmaktadır. 0-100 km’ye yalnızca 5.7 saniyede ulaşmayı başarmaktadır. Bu özelliği ise önden çekişli kompakt hatchback otomobilleri arasında, en çabuk hızlanmayı başaran otomobillerden birisi yapmaktadır.

Yeni Type-R motor kaputu altında yeni 2.0 lt VTEC Turbo motor bulunmaktadır. Direkt olarak enjeksiyonlu olan bu motor 310 PS gücüyle yeni Type-R’ı yüksek performansta hatchback segmentinin çarpıcı sporcusuna dönüştürmektedir. Araçtaki kırmızı dikişler ve güçlü yan desteklere sahip olan spor koltukları ve alaşımlı vites topuzuna kadar bütün detaylarında heyecanı daha fazla yaşamanız istenmektedir.

Honda Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.