İGDAŞ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İGDAŞ BORÇ SORGULAMA

Günümüzde internet üzerinden birçok işlemimizi yapabiliyoruz. Daha önceleri bu tür işlemleri kurumlara giderek yapabiliyorduk. Borç öğrenme, borç ödeme gibi işlemlerin internet üzerinden yapılabilmesi bize büyük kolaylık sağladı. Artık saatlerce ödeme yapabilmek için sıra beklememize gerek almıyor. Bu alanda hizmet veren kuruluşlardan bir tanesi de İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’dir.  İstanbul’da doğalgaz kullanımından oluşan borcunuzu artık İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi resmi web sitesi üzerinden online olarak öğrenebilirsiniz. Yazının devamında İGDAŞ borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

İGDAŞ Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak sizi İGDAŞ resmi web sitesine yönlendirecek olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan yeni üyelik butonuna tıklayınız. Çünkü sorgulama yapabilmeniz için üye olamnız gerekmektedir. Üyelik butonuna tıkladığınızda açılan sayfada sizden kullanıcı adınız, şifre belirlemeniz, e-posta adresiniz, tesisat numaranız, daireniz, adınız ve soyadınız, TC kimlik numaranız ve doğum tarihiniz gibi önemli bilgiler istenecektir. Bunları doğru bir şekilde girip üye ol butonuna tıklayınız.

1

Üyelik butonuna tıkladığınız da açılan sayfada sizden kullanıcı adınız, şifre belirlemeniz, e-posta adresiniz, tesisat numaranız, daireniz, adınız ve soyadınız, TC kimlik numaranız ve doğum tarihiniz gibi önemli bilgiler istenecektir. Bunları doğru bir şekilde girip üye ol butonuna tıklayınız.

1

Bu şekilde verdiğimiz linkte karşınıza çıkan ilk sayfada sizden istenilen üye olurken oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilir. İGDAŞ borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İGDAŞ Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.