Iğdır Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Iğdır Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama

Günümüzde ister kamu kurum ve kuruluşu olsun ister özel kurum ve kuruluşlar olsun artık hepsi online işlem seçeneğini hizmete koymuştur. Bu kuruluşlardan bir tanesi de Aras Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’dir. Merkezi Erzurum olan Aras Edaş şirketi Erzincan, Bayburt, Kars, Iğdır, Ağrı ve Ardahan illerinin elektrik hizmetleriyle ilgilenmektedir. Iğdır Aras EDAŞ resmi internet adresinden yapabileceğiniz online işlemler şunlardır; Kaçak ihbar formu, arıza takip, EPAŞ fatura sorgulama, sokak aydınlatma şikayetleri, birim bedeller ve öneri şikayet ve talep formu işlemleridir. Iğdır Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini yazımızın devamında detaylandırdık.

Iğdır Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras Edaş resmi internet adresi üzerinden Iğdır Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri işlemleri butonundan perakende için sorgulama yapacaksanız Fatura Sorgulama (Perakende) sekmesine, dağıtım için sorgulama yapacaksanız Fatura Sorgulama (Dağıtım) sekmesine tıklayınız. Hangisine tıklarsanız tıklayın yapacağınız işlemler aynıdır. Öncelikle tesisat numaranızı girmeniz gerekiyor. Ardından kutucuk içindeki harfleri giriniz ve Gönder butonuna tıklayınız.

5

Belirtilen tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sorgulama butonuna tıklayınız. Böylelikle Iğdır Aras EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Aras EDAŞ resmi web sayfasından sorgulama yaptığınız güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu online işlemler sisteminden ödeme imkanı yoktur. Fakat anlaşmalı bankalar aracılığıyla bankaların online işlemler sisteminden borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Iğdır Aras EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.