İSKİ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İSKİ FATURA SORGULAMA

İSKİ, İstanbul ilinde faaliyet gösteren ve  başlıca amacı İstanbul’da yaşayan vatandaşlara sağlıklı, temiz içme suyu temin etmek olan bir kuruluştur. Ayrıca atık suların arıtılması gibi bir amacı da vardır. İstanbul’da su temini ve dağıtımı ile atıksu toplama hizmeti vermektedir. İnternet kullanımının yaygınlaşması sayesinde vatandaşlar artık her türlü istek ve şikayetlerini bu platformlarda dile getirebilmektedirler. Bu kapsamda İSKİ müşteri hizmetlerini kolaylaştırmak için internet ortamında büyük ölçüde kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet kullanıcıları İSKİ’nin kurdugu ekip sayesinde e-tahsilat, e-itiraz, e-çözüm, e-fatura hesapla gibi hizmetlere erişebilecekler. İSKİ’ye internet üzerinden kaçak su ihbarı yapabilirsiniz. İSKİ internet şubesinden borç ödeme, fatura sorgulama, fatura hesaplama, T.C. kimlik tanımlama gibi birçok işlem yapılabilmektedir. İSKİ abonelik işlemlerini internet üzerinden yapabilirsiniz. İSKİ’nin hizmetlerinden faydalanmak için İSKİ ile sözleşme yaparak su ve atıksu abonesi olunur. İSKİ fatura sorgulamayı internet üzerinden yapma kolaylığı sağlamaktadır. İçme, kullanma suyu ihtiyaçlarının abonelere ulaşıncaya kadar her türlü önlemleri almak ve gerekli tesisleri kurmalıdırlar.

İSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

İSKİ fatura sorgulaması yapmak için aşağıda sizler için vermiş olduğumuz internet linki butonuna tıklayınız. İnternet şubesini tıkladıktan sonra karşımıza açılan pencerede aşağıda siyah renkle çizilmiş olan fatura sorgulama butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan pencerede gerekli yerleri doldurduktan sonra giriş butonuna tıklatıktan sonra fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

11

İSKİ Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet İSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi sayesinde birçok sorgulama işlemimizi yapabilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de İSKİ fatura bilgileri sorgulama işlemidir. Bu işlem sayesinde İstanbul’da oturan vatandaşlarımız su borcunu sorgulayabilirler. Bunun için E-Devlet şifresi almalısınız. E-Devlet şifresini herhangi bir PTT şubesinden 2 TL ücret ödeyerek alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda size verilen bağlantı linkine tıklayınız. Açılacak olan sayfada yapmanız gereken kimlik doğrulama işlemidir.

12

Bu işlemden sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girip sisteme girişinizi gerçekleştiriniz. Daha sonra İSKİ su fatura sorgulamanızı tamamlamış olacaksınız.

13

E-Devlet İSKİ Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.