İSTANBUL BEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İSTANBUL BEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Gelişen teknolojinin hayatımıza birçok yenilik getirmektedir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet üzerinden işlemleri yapabilme kolaylığıdır. Birçok kurum ve kuruluş internet kullanımı artışından dolayı müşterilerine işlemleri internet üzerinden yapabilmeleri için teknik alt yapılarını geliştirmeye başlamışlardır. Online işlem hizmeti veren şirketlerden bir tanesi de Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketidir.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi, kamuoyuda bilinen adıyla BEDAŞ İstanbul Avrupa yakası elektrik dağıtımını üstlenen kurumdur. Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi özelleştirme kapsamında Limak-Cengiz-Kolin Konsorsiyumuna satılmıştır. BEDAŞ online işlemler hizmeti sayesinde fatura sorgulama, öneri ve şikayet, kaçak ihbar, arıza bildirimi gibi işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. İstanbul Bedaş Elektrik fatura sorgulaması yapmak için yazının sonundaki linki tıklayınız.

İstanbul BEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İstanbul Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak BEDAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve fatura sorgulama butonuna tıklayınız. Fatura sorgulama yazısına tıkladıktan sonra açılan pencerede aşağıda kırmızı renk ile belirtilmiş sorgu türü, abone no, sorgulama şekli, tc kimlik no / vergi no ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz. Sorgula butonuna basınız ve İstanbul BEDAŞ elektrik fatura sorgulamanızı tamamlayınız.bedaş1

Böylelikle İstanbul BEDAŞ güncel veya günü geçmiş fatura borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca yine aynı sistem üzerinden sorguladığınız İstanbul BEDAŞ elektrik fatura borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

İstanbul BEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.