İSTANBUL İGDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İSTANBUL İGDAŞ DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda İstanbul şehrinde yaşayan kişilerin doğalgaz faturası sorgulama işlemleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. İstanbul’da doğalgaz dağıtım görevini üstlenen firma İGDAŞ yani İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Yazının geri kalan kısmında verilecek bilgiler İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemini nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında birtakım yardımcı bilgiler içerecektir. Doğalgaz fatura sorgulama işleminizi İGDAŞ doğalgaz bayilikleri ve fatura ödeme noktaları aracılığı ile fatura bilgilerinizle birlikte yapabilirsiniz. Fakat bu işlem gündelik işleriniz açısından çokça vaktinizi alacaktır. Bu yüzden sizlere internet üzerinden yapılan İstanbul İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz.

İstanbul İGDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden yapılacak doğalgaz faturası sorgulama işlemi çok daha basit ve pratik bir işlemdir. Doğalgaz fatura sorgulama işlemini yapabilmek için yazının bitiminde verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Böylece İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. İGDAŞ doğalgaz fatura sorgulama üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Eğer sistem üzerinde üyeliğe sahip değilseniz ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Bu işlem için aşağıda verilecek görselde yer alan “Yeni Üyelik” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilgilerinizi doldurup “Giriş” butonuna basarak sisteme giriş yaparak İstanbul doğalgaz fatura sorgulama işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

İstanbul İGDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.