Isuzu Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Isuzu Fiyat Listesi

Isuzu

Isuzu motors 1937 yılında kurulan bir Japon otomobil firmasıdır. Isuzu dünyadaki en büyük otomotiv firmalarından bir tanesidir. Şirketin ana faaliyet alanı, hafif kamyon, kamyonet, pick-up ve küçük otobüs gibi ticari olarak kullanılan araçların üretimi ve bunların pazarlanmasıdır.

D-Max

Isuzu D-Max yüksek hızlanma kabiliyetinde ve 3.5 ton çekme kapasitesi ile size gerçekte gücün ne demek olduğunu hatırlatacak olan bir araçtır. Kaliteli düzel motorlarını yaratan Isuzu mühendisleri, tüm yeteneklerini D-Max modeli için sergilemiştir. 120 kw/ 400 Nm 2000 rmp tork sağlayan ve çift turbo beslemeli, 2.5 lt’lik performansını kaputun altına yerleştirmişlerdir. Bu sayede gelmiş geçmiş en yüksek tork olan D-Max motorunu ortaya çıkarmışlardır. Isuzu fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

D-Max modeliyle Isuzu, sizi her koşulda korumak amacıyla üstün güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Darbeyi yok eden burun kısmı ile yandan gelen darbelerin şiddetini yok eden emici barlar ile, güçlendirilmiş yeni kabin iskeleti ve aktif gergili emniyet kemerleri de araçta mevcut olarak yer almaktadır. Bunların yanı sıra diğer modellerde görmeye alışık olmadığınız EBD, ABS, TCS, BAS, ESC ve 6 hava yastığı olmak üzere üstün güvenlik sistemlerini sizlere sunmaktadır. Isuzu D-Max modeliyle güvenlik standartlarında sınırlarını aşarak bir üst noktaya ulaşmayı başarmıştır.

N-WIDE Long

Isuzu N-Wıde Long modelinde 4.3 metre faydalı şasi boyuyla daha fazla hacim isteyen kişilere çözüm yollarını sunarken, bakım ihtiyacının az olması ile de kazancı daima korumaktadır. Isuzu’da mevcut olan ve kanıtlanmış performansı ile uzun ömürlü Commonrail motor teknolojisi ile yakıt tüketimini daha düşük seviyelerde gerçekleştirmek artık mümkündür. Bakım ihtiyacına duyulan azlık, uygun fiyatlarla yedek parça hizmetleri ve yakıt ekonomisi ile de kullanıcı kazanmaktadır. Isuzu motorlarındaki dizayn edilmeye bakılırsa dünyada gelişmekte olan çevreci trendlerin ve düşük işletim giderleriyle doğru orantılı olarak dizayn edilmiştir. Düşük yakıt tüketimiyle ön plana çıkan yeni nesil Isuzu motorları periyodik bakım aralıklarının artmasıyla da oldukça dikkatleri üzerine çekmektedir. Motor performansı ve torkun artırılması amaçlanarak inter cooler ve motor turboyla donatılmıştır. Geliştirilen, hava basıncı tahrikli powershift mekanizması ile daha rahat vites değişimini yeni Isuzu şanzıman sistemiyle sağlamaktadır. Isuzu fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Isuzu kamyonları için somutlaştırılmış olarak belirtilen tasarım felsefesine bakacak olursak şöyledir; hafifçe genişletilen altı yüzeye sahip, sağlam temiz ve duygusal, gereksiz bütün çizgilerden uzak göz yormaya fonksiyonel bir güzellikte olan tasarım Hexa- Pod tasarımdır. Frenlemelerdeki güvenliğin artması hidrolik takviyeli, disk fren sistemi güvenilir ve etkin bir fren performansı sergilerken düşük bakım gideri ile de kullanıcısına avantajlar sağlamaktadır. Bütün kabine mükemmel erişilebilirlik durumu ile maksimum işlevsellik sunarken, konfor ve güvenlik için tasarlanan tam özellikli çalışma alanı da sağlamaktadır.

NPR 3D

Yüke üçüncü dingiliyle birlikte, 192 PS güç ve 510 Nm torku ile yollara adeta meydan okumakta olan Isuzu NPD 3D modeli, 12.500 kg’lık azami yük ağırlığı, farklı araç boyutları ve dar alanları rahatça girmeyi sağlayan kupası ile benzersiz esneklik sağlamaktadır. Yüke göre otomatik olarak fren ayarlama sistemi (LSV), çift devreli tam havalı fren sistemi, ABS- ASR güvenlik donanımı, otomatik fren balata ayarları ile beraber, yüksek taşıma kapasitesi, düşük boş ağırlık değeri sizlere ekstra fazla kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Npr 3D sınıfında ekonomikliğin, yükün, kazancın yeni sınırlarını belirleyen bir modeldir. Bu araçta dünyanın en çok üretilen en uzun ömürlü dizel motoru kullanılmaktadır. Geliştirilen hava basıncı tahrikli powershift mekanizmasıyla daha rahat vites değişim olanağını yeni Isuzu şanzıman sistemiyle sağlamaktadır. Araçtaki frenlemeleri daha güvenli bir hale getiren hidrolik takviyesi  de bulunan disk fren sistemini  güvenilir ve etkin fren performansı sağlayıp, düşük bakım giderleriyle de kullanıcısını memnu etmektedir. Isuzu fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Isuzu Cityport

Cityport, aracı kullanacak kişiler göz önünde bulundurularak ”ideal araç tasarımı” ile tasarlanmış olan 12 metre segmentinde bir toplu ulaşım aracıdır. Kendine has tasarımı ve çarpıcı bir dış görünüme sahip Cityport; ferah ve geniş iç hacmiyle ve koridorlarıyla yolcularına güven ve konfor hissini bir arada vermektedir. Ciryport’un şehir içindeki ulaşım için sunduğu engelsiz ulaşım konseptinde de bütün engelli yolcular için rahat ve kolay ulaşım imkanını sağlamaktadır. Euro 6 emisyon standartlarına uygun olarak 289 beygir motor gücünde sahip olan Cityport, yolcularına konforu sağlamayı, sürücüsüne rahatlık sunmayı ve daha düşük yakıt tüketimiyle işletmecisine ise ekonomik olarak tasarruf vaat etmektedir. Isuzu fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Teknik özelliklerine bakacak olursak araçtaki dingil mesafesi 5850 mm, azami uzunluk 12030 mm, azami genişlik ise 2550 mm’dir. Klima ünitesi ile beraber azami yüksekliği 3136 mm, aracın boş ağırlığı ise maksimum 11500 kg’dır.

Isuzu Zırhlı Araç

Isuzu’nun Novo modelinin B6 seviyesine zırhlanmış halidir. Gerekli olan altyapı değişiklikleri zırhlama ile araca eklenmiştir. Arka havalı süspansiyon sistemi, 190 beygirlik motoru ve arka- ön fren diskleri ile yolcu taşımacılığında güven ve konfor sağlamaktadır. Lüks ve estetik tip olan şapkalıklar, formika-kumaş tavan kaplaması, geriye yatıp yana açılabilen yolcu koltukları ile konforu en uç seviyelerde yaşama imkanını sizlere sunmaktadır. Standart hostes koltuğu ve standart koltuk arkası tepsisi de arabada bulunan özelliklerden bazılarıdır.

Isuzu Turkuaz Liftli

Isuzu Turkuaz aracına engelli lift uygulanmış halidir de denilebilir. İstendiği zaman araç içerisinde bir iki ya da daha fazla, maksimum da 5 engelliye kadar engelli aracını içerisine sığdırabilen bir araçtır. İlk kez üretilen 29 yolcu kapasitesi olan engelli lifti ve 1 kişilik engelli yeri bulunan liftli Turkuaz güvenlik artırılması için, otobüsün kapıları açıldığı zaman ön ve arka sinyalleri otomatik olarak yanıp sönmektedir. Ergonomik olarak açılan bagaj kapakları sayesinde, alanın daha bir verimli kullanılabilir ve maksimum olarak 10.400 kg’lık azami yük taşıma kapasitesi ile kolaylıkla yüklemelerinizi yapabilmeniz mümkündür. Tamamıyla Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış olan dış görünümle, rüzgar direnci azalmakta olan Turkuaz, kazanmış olduğu şık görüntüsü haricinde yakıt ekonomisinde de katkısını sağlamaktadır. Bütün kabini erişilebilirliği ile maksimum bir işlevselliği de sağlarken, güvenlik ve konfor açısından tasarlanan tam özellikli bir çalışma alanı olarak da adlandırılmaktadır.

Isuzu NPR 10 XLONG

Isuzu’nun güvenirlik ve kalitesi ile taşımacılığından, profil taşımacılığına, inşaat sektöründen, tavuk taşımacılığına, belediye hizmetlerinden, nakliyeye kadar birçok yönlü olarak kullanılabilme avantajları ile yeni NPR 10 XLong yeni tercihiniz olacaktır. Ergonomik tasarımlı kabini, 6.3 metreye kadar kasa alabilecek olan güçlü şasisi, üstün manevra yeteneği ve standart olarak sunulan tam havalı disk fren sistemi ile sizlere kazanç ve zaman kazandıracak özelliklere sahiptir. NPR 10 serisindeki yeni gözde olan NPR 10XLong modeli daha büyük işlerinizde sizinle birlikte olacak hem ekonomikliği hem düşük işletme giderleri hem de dayanıklılığı ile kullanıcılarından oldukça olumlu sonuçlar alacaktır. Güvenlik açısından bakılacak olursa standart olarak Isuzu araçlarından mevcut olan ABS, ASR, ESC güvenlik sistemlerini de bulundurmaktadır.

Eğer size de bir Isuzu araçlarından birisine sahip olmak istiyorsanız Isuzu fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ISUZU Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.