Iveco Fiyat Liste | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Iveco Fiyat Listesi

Iveco

1975 yılında İtalya merkezli Torino’da kurulan Iveco, otobüs, kamyon ve dizel motor üreticisi olan bir otomobil firmasıdır.

Yeni Iveco Daily

Yeni Iveco Daily, Iveco Daily’nin yeni jenerasyonu olmasının yanında, tamamen yenilenmiş olan tasarımı adeta, hafif ticari taşımacılığın tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için oluşturulmuştur. Doğuşundan itibaren güçlü olan yeni Daily baştan aşağı sizler için yenilenmiştir. Konfor, hafiflik ve şaşırtıcı sürüş özellikleri ile sizlere bambaşka bir keyif yaşatmayı hedeflemektedir. Yeni yapısı, yük taşıma kapasitesini optimize etmektedir. Yol tutuşları yeni dingil mesafeleri ile daha bir iyileştirilmiştir. Yenilenen süspansiyon sistemleri ise performansını daha da artırırken aracın hafifliğini de sağlamaktadır. Yükleme bölmesine ulaşılabilirliğin daha kolay olması, daha düşük yakıt tüketimi ve daha büyük hacimle birlikte sizleri düşünerek adımlarını atmaktadır. Yeni Iveco Daily çift teker şasi kabinden tek teker panelvana kadar otoyollarda ve şehirlerde rakipsiz çevikliği sayesinde, hafif ticari taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yeniden tasarlanan bir modeldir. Yeni bir araç, yeni bir konsept, yeni bir jenerasyon olan Iveco Daily bu özellikleriyle sizlerle. Iveco fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yeni Daily Şasi Kabin, ağır işlerinizi daha kolay işler haline çevirmektedir. Daily şasi kabini, doğuştan gelen gücü, hafifliği, sürülebilirliği ve konforuyla oldukça şaşırtacak niteliktedir. Yenilenmiş özellikleriyle C kesit kamyon şasisi ve yan şasi elemanları ile sağlamlıkta da garanti vermektedir. Yeni süspansiyon sisteminde, dinamik davranışı iyileştirip, performansını artırarak aracın daha hafiflemesini sağlamaktadır. 40 kg daha fazlalaşan kapasitesi ile yükleme bölmesinin daha da kolay ulaşılabilir olması bununla beraber daha düşük yakıt tüketimi ile işlerini daima düşünen bir araç olarak da nitelendirilmektedir.

Daily Hi-Matic

Yeni Daily Hi-Matic, sınıfında tek 8 ileri tam otomatik vitesiyle mükemmel sürüş keyfi yaşatmayı amaçlamaktadır. En iyi konfor ve güvenlik için pazarın ilk 8 ileri otomatik vitesi özelliğini barındırmaktadır. Eco ve power modları ile olağanüstü bir yakıt ekonomisine sahiptir. Araçtaki sağlamlık ve güvenilirlik sayesinde manuel şanzımana oranla daha az onarım ve bakım ihtiyacı duymaktadır. Sınıfında en yüksek gücü 205 Bg ve 205 Nm tork ile en iyi performansı da göstermektedir. Iveco fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yeni Eurocargo

‘’2016 Uluslararası Yılın Kamyonu’’ seçilen yeni Eurocargo, şehrinizin seveceği kamyon olma özelliklerine sahiptir. Yeni Eurocargo Avrupa çapında ticari araç konusunda uzman kişilerin de aralarında bulunduğu jüriler tarafından yılın kamyonu seçilmiştir. Iveco’nun son 4 yılda 4 kez kazanmış olduğu prestij ödülü, Iveco teknolojisinin düşük sahiplik maliyeti ve sürdürülebilir ulaşıma bağlı olmasını da kanıtlamaktadır. Şehirlerin tercih ettiği model olarak gösterilen Yeni Eurocargo kamyon daha çekici, çok yönlü ve eko sürdürebilirlik özelliklerine sahiptir. Yeni Iveco kamyon insanlara ve içinde bulunduğu çevreye oldukça saygılıdır. Bununla beraber büyük şehirlerin kalabalık sokaklarında rahatlıkla yol almaktadır. Yeni Eurocargo kamyonu farklı bir tasarıma sahip olsa da temek özellikleri olarak her şeyi yerindedir. Güvenlik ve işlevselliği özellikleri geliştirilen araç tasarımı yeni bir tarzda yer alsa da, Afrika, Avrupa, Orta Doğu, Avustralya ve Latin Amerika’da yarım milyon kamyon sürücüsünün de tercihi olan aynı sağlamlığa, manevra kabiliyetine ve güvenirliğe sahiptir. Iveco fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

New Stralis Hi-Way

Düşük toplam sahip olma maliyetindeki Iveco yeni Stralis, müşteri üretkenliğini artırmak için gösterilmiş olan çabanın birer ürünüdür. Kendimizi komple bakım giderleri ve tüketimle dolayısıyla işletme maliyetinizi en az seviyeye indirirken, filo yönetimi verimi de ikinci el değeri için en üst seviyede olması amacıyla TSM yani (Toplam Sahip Olma Maliyeti) değerini düşürmek için oldukça uğraşmıştır. Yeni Stralis, günümüz dünyasında ve gelecekteki nakliye sektöründe oldukça iyi bir çözümdür. Bu kadar maliyeti sınırlamaya yönelik ve kapsamlı entegre fonksiyonları içeren bir teklif sunması için sınıfında biriciklik özelliğini de taşımaktadır. Aracın sahip olduğu eşsiz stili, emsalsiz bir konforu ve yenilikçi teknolojiye sahip bir kabini bulunmaktadır. Iveconnect sisteminden, kumandalardan koltuklara, sürüş ergonomisinden yataklardan torpido gözlerine, malzemelerden renklerine kadar yeni Stralis’teki bütün her şey daha iyi şartlarda çalışmanız ve yaşamanız için tasarlanmış bir araçtır. Aynı zamanda kategorisinde en az tüketimi, daima yüksek güvenirliği ve artık değer, erişilebilirlik ve daima hazır servisi ile kullanım ömrü süresince en iyi bir işletim maliyetini sizlere sunmaktadır. Iveco fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Iveco Eurotronic

Geleneksel manuel şanzımanlarla beraber, Stralis gösterge panelinde entegre kola sahip olan otomatik Eurotronic şanzıman teknolojisinin bütün maliyetlerini de sizlere sunmaktadır. Avantajlar kısmı da dikkate değer özelliklere sahiptir. Manuel şanzımana oranla daha düşük ağırlığı, azaltılan hacmi ve daha az pnömatik, elektrik bağlantısı sayısı bulundurmaktadır.

Senkromeçlerin yani eş zamanlayıcıların olmaması daha güvenli ve hızlı vites değiştirme imkanını da tanımaktadır. Bu işlem de, yanlış vites seçimini önlemekte ayrıca motoru olası bir aşırı devirlerden de korumaktadır. EuroTronic şanzımanı ve tamamen otomatik olan ya da yarı otomatik olan modda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Otomatik vites değişiminde yük koşullarına, sürüş stiline ve trafik kurallarına göre hesaplanmaktadır. Bu sayede, aracın hızlanması, konforu ve yakıt tüketimi optimize edilebilmektedir. Iveco fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Stralis’te kullanılmakta olan otomatik şanzıman 6 hızlı bir seride 3200 Allison’dur. Debriyaj işlevini gören hidrolik torku konvertör ile beraber çalıştığı için, aşınmaya maruz kalan bir elemanı da bulunmamaktadır.  Bu şanzıman tipi teknik özellikleri ile oldukça güvenilir olmakla beraber, çöp toplama gibi sıkça duruş kalkışları gerektiren sürüş koşulları için oldukça uygundur.

Eurocargo 4×4

Iveco Eurocargo 4×4 modeli araziler için tasarlanan bir modeldir. Arazi sürüş özelliklerine bakacak olursa, yataksız ve yataklı kabin seçenekleri bulunan yeni Eurocargo 4×4 kamyon, ön çeki demiri (standart bir şekilde) ve arazi sürüşleri için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik tampanları, far ızgaraları, radyatör koruması ve iki tane geri çekilebilir erişim basamağı bulunmaktadır. 11,5 ile 15 ton ayası ve dingil mesafesi olarak 3240 ile 4150 milimetre olan devamlı bir dört çekerdir. Parabolik ya da yarı eliptik makaslı süspansiyonu ve arka çift ya da arka tek lastikli modelleri de mevcut olarak bulunmaktadır. Vites kutusuna bir PTO’nun da takılabileceği Iveco Tector 7 motorları 6 hızlı manuel vites kutusuyla beraber 220, 250 tork  280 Hp güçlerinde bulunmaktadır. Yenilenen Eurocargo 4×4 kamyonda vitesli model de bulunmaktadır. İki hızlı transfer kutusu da ön ve arka şartlara çekişi sağlamaktadır. Araçlarda her tür zeminde çekişi sağlamak amacıyla çift diferansiyel kilidi de bulunmaktadır. Elektro- pnömatik sistemde araç, 25 km hızı aştığı zaman kilitleri otomatik olarak devreden çıkmaktadır.

Müşteriyi Garanti Altına Alan Bir Kalite

Aracınızın her daim optimum olarak performans sağlayıp çalışmasını yalnızca Iveco Bayi ağı tarafından sağlanmaktadır. Bu sebeple, müşterilere olan taahhüdün de güçlenmesi için Origin %100 Iveco pazara sunulmaktadır. Origin %100 Iveco daima müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen birinci sınıf satış sonrası hizmetlerin sağlanması amaçlanmaktadır. Ayrıca lider tedarikçilerden yalnızca en iyi olan ürünleri seçerek kesintisiz şekilde araştırma ve geliştirme programı aracılığıyla Iveco orijinal parçaların üretilmesi amaçlanır.

Eğer siz de Iveco’nun eşsiz özelliklere sahip araçlarından herhangi birisine sahip olmak istiyorsanız yazı sonundaki linkine tıklayarak Iveco fiyat listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Iveco Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.