İZGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere İZGAZ fatura sorgulama işleminin yapılması hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri kullanarak yapacağınız sorgulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. İZGAZ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde hizmet veren ve doğalgaz dağıtım işlerini üstlenen bir firmadır. Fatura sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için birtakım yönergelerde bulunacağız ve görsellerle de sorgulama sayfasına ait bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İZGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz için sizlere en alt kısımda verilecek linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linke tıklayarak fatura sorgulama işlemi sayfasına yönlendirileceksiniz. İZGAZ fatura sorgulama sayfasına girmek için ilk olarak “Üye Olmadan Giriş” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

Fatura sorgulama işlemi için “Üye Olmadan Giriş” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan sayfada “Fatura Sorgulama” butonuna basmanız gerekmektedir.

Untitled

“Fatura Sorgulama” butonuna bastıktan sonra sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan sizden istenecek birtakım bilgiler ile sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Böylece İZGAZ fatura sorgulama işleminizi tamamlayabileceksiniz. Fatura sorgulama sayfasına ait görseller aşağıda yer almaktadır.

Untitled

Bu kısımdaki “Sözlezme No” ve “E-Posta” bilgilerini doldurarak “Giriş” tuşuna basınız. Böylece fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer bu sorgulamayı normal giriş ekranından gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki görselde yer alan butona tıklayarak A tipi üyelik ya da B tipi üyelik seçenekleriyle de sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Untitled

A tipi üyelik ile giriş yapmak için;

Untitled

B tipi üyelikle giriş yapmak için;

Untitled

Yukarıda yer alan görsellerde ki bilgileri doldurarak giriş işleminizi gerçekleştirip fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İZGAZ Fatura Sorgulama Sayfası İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.