İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama

Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi İzmir ve Manisa illerinin elektrik işlemleriyle ilgilenen şirkettir. Bu şirketin hizmet verdiği İzmir ve Manisa illerine bağlı olan toplam 46 ilçede neredeyse 2,5 milyon abonenin elektrik işleriyle ilgilenmektedir. Abonesi olanlara daha iyi bir hizmet vermek amacıyla internet üzerinden online işlemler yapabilme kolaylığı da sağlamaktadır.

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi web sayfasından fatura sorgulama, borç ödeme, sıkça sorulan sorular gibi hizmetlere erişebilirsiniz. İzmir Gediz elektrik fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz adına yazının bitiminde verilmiş olan web linkine tıklamanız gerekiyor.

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

İzmir Gediz elektrik fatura sorgulama yapabilmek adına öncelikle Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin online internet adresine giriniz ve online işlemler sekmesine tıklayınız. Açılacak olan sayfada üye girişinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Üye girişi için sizden istenen bilgiler; E-Posta adresiniz ve şifrenizdir. Giriş yaptıktan sonra borç sorgulamanızı yapabilirsiniz.

2

Eğer üye değilseniz yeni üyelik sekmesine tıklamalısınız. Yeni Üyelik sekmesinde sizden pek çok bilgi istenecektir. Bu bilgileri sırasıyla eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekiyor. Dolduracağınız bilgilerin neler olduğuna aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

3

Bunun yanında bir de Hızlı Borç Sorgulama sekmesini kullanarak da İzmir Gediz elektrik fatura sorgulamanızı yapabiliyorsunuz. Bunun için de yine size vereceğimiz Hızlı Borç Sorgulama bağlantı linkine tıklamanız gerekiyor. Açılacak sayfada tek yapmanız gereken tesisat numarasını girmektir. Sorgula sekmesine tıklayınca da İzmir elektrik fatura sorgulamanızı yapmış olacaksınız.

4

İzmir Gediz elektrik fatura borcunuzu ödemek için resmi sayfasında işlem yapılmamaktadır. Fakat bankaların online işlemleri sayesinde internet üzerinden güncel veya günü geçmiş fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Hızlı Borç Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İzmir Gedaş Üyelik Oluşturmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.