İZMİR İZSU SU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZMİR İZSU SU FATURA SORGULAMA

Fatura sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılabilir olması hem insanlar hem kurum kuruluşlara çok büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle nüfusun yoğun olduğu şehirlerde bu basit işlemler çok uzun süreleri alıp işlerin aksama ihtimalini de ortaya çıkarmaktadır. Özellikle İzmir gibi Büyükşehir Belediyelerinde bu işlemleri yaptırmak için saatlerce sıralarda beklemek gerekmektedir. Yalnızca vatandaş değil belediye çalışmaları da bu yoğunluk sebebi ile aksamalar yaşamaktadır. Bu neden ile belediyeler internet üzerinden yapılabilen uygulamaları takip etmekte ve bu uygulamaları kendi sitelerinde kullanmaktadırlar. Böylelikle vatandaşın memnuniyeti de en yüksek seviyede tutulabilmektedir.

İzmir Belediyesi de bu uygulamaları kullanan belediyeler arasındaki yerini almıştır. İzmir Belediyesi ’nin sitesini özenli bir şekilde kullanıyor olması nedeniyle sorgulama işlemlerine de sitesinden yer vermektedir. Bizde bu yazımızda sizlere İzmir İZSU su fatura sorgulama işlemlerini nasıl yapıldığını anlatacağız. Bu sorgulama işlemini yapabilmek için herhangi bir üyelik veya şifreye gerek yoktur. İstenilen bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi sorgulama işleminin yapılabilmesi için yeterli olacaktır. Yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda su faturası sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir İZSU Su Fatura Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

İzmir İZSU su fatura sorgulama işleminizi İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak abone numaranızı ardından rakamlardan oluşan güvenlik kodunuzu eksiksiz bir şekilde doğru yerlere yazmanız gerekmektedir.

Adsız

Daha sonra sorgulama işleminizi tamamlamak için ‘gönder’ yazısının üzerine tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Vermiş olduğumuz bu bilgiler sırası ile takip edilerek gerçekleştirilen işlemlerden sonra İzmir İZSU su fatura sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra faturanız ile ilgili detaylı bilgiler karşınıza çıkacaktır.

İzmir İZSU Su Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.