İZMİRGAZ FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZMİRGAZ FATURA SORGULAMA

Bu yazıda sizlere İZMİRGAZ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vereceğiz. İZMİRGAZ firması İzmir şehrinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından düzenlenen ihalede 0.012 cent/kWh ile en düşük teklifi verip kazanmış olan Kolin AŞ ve Türkerler AŞ ortaklığıyla yürütülen bir firmadır. İZMİRGAZ bu ihale sonucu İzmir şehrimizdeki şehir içi doğalgaz dağıtım işlemlerini üstlenmiştir. Böylece İzmir halkına ucuz doğalgaz hizmeti verilmektedir. Bizim yazımızdaki konumuz ise İZMİRGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi vermektir.

İZMİRGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternetin kullanım hizmetleri günümüz çerçevesinde çok geniş alanlara yayılmıştır. Bu yelpazede birçok işimizi internet vasıtasıyla kolayca ve çok kısa sürelerde gerçekleştirebilir hale geldik. İşte bizim konumuz olan İZMİRGAZ fatura sorgulama işlemini de sanal ortam üzerinden sorgulama yoluyla kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Fatura ödemek için gittiğinizde ise borcunuzun ne kadar olduğunu bilmiş olacaksınız. Bu yazıdaki amacımız sorgulama işlemini sizin işin kolay ve anlaşılır hale getirebilmektir.

Bu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için en alt kısımda sizlere vereceğimiz linke tıklayarak sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Alt kısımda verilecek görsel vasıtasıyla da sorgulama sayfasının bir örnek görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Sorgulama işlemi için yapmanız gereken tek şey ise herhangi bir doğalgaz faturanızda yer alan abone numarasını sistem üzerinde belirtilen yere girmektir.

 

“Sorgula” butonuna basarak da bu işlemi başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

1

İZMİRGAZ Fatura Sorgulama İşlemini Yapabilmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.