İZMİT BELEDİYESİ NÖBETÇİ ECZANE SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZMİT BELEDİYESİ NÖBETÇİ ECZANE SORGULAMA

İzmit Belediyesinde ikamet eden kimselerin sağlık hizmeti veren İzmit Belediyesi nöbetçi eczane sorgulama işlemini yapabilecekleri bir uygulama bulunmaktadır. Nöbetçi eczane uygulaması, normal mesai saatleri dışında daha önce belirlenen yerlerdeki eczanelerin 24 saat açık kalarak herhangi bir sağlık sorununda gerekecek ilaç temini hizmeti veren bir sistemdir. Bizde bu yazıda sizlere internet üzerinden İzmit Belediyesi’nde yer alan nöbetçi eczane konumları hakkında bilgi alabileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz.

İzmit Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden yapacağımız bu sorgulama işlemi için tek yapmanız gereken yazının bitiminde verilecek linke tıklamaktır. Böylece İzmit Belediyesi nöbetçi eczaneleri sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üzerinden başarıyla öğrenebilirsiniz.

Untitled

Diğer E-Devlet işlemlerinde bir E-Devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat nöbetçi eczane sorgulama uygulamasından şifresiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece nöbetçi eczane sorgulama işleminizi çok daha kolay ve basit bir şekilde yapmış olacaksınız.

İzmit Belediyesi Nöbetçi Eczane Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.