İZMİT BELEDİYESİ TAHSİLAT BİLGİLERİ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZMİT BELEDİYESİ TAHSİLAT BİLGİLERİ SORGULAMA

İzmit Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama başlığı adı altında anlatacağımız bu konuda sizlere E-Devlet kapısı üzerinden bu sorgulama işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında birtakım bilgiler vereceğiz. E-Devlet sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi için oluşturulması gereken bir E-Devlet şifre temin işlemi gerekmektedir.

E-Devlet şifrelerinin temin görevini PTT şubeleri üstlenmektedir. En yakın PTT şubesine şifreyi kullanacak kişinin kimlik bilgileri ile başvurması gerekmektedir. Şifrenizi temin ettikten sonra sorgulama işleminizi sürdürmeye devam edebilirsiniz.

İzmit Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama için ihtiyacınız olan linke yazının bitiminde yer verilecektir. İlk yapmanız gereken “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basmaktır.

1

 

Yukarıda da gördüğünüz gibi gerekli olan TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri belirtilen boşluklara doldurup, bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna basmanız gerekmektedir. Böylece sorgulama işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

İzmit Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.