İZSU FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İZSU FATURA SORGULAMA

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağımsız bütçeli ve kamu tüzel kişiliğine bağlı bir kuruluştur. İzmir’de yaşayan vatandaşlara, çevre ve insan sağlığını gözeterek, içme suyu ve atık su hizmetlerini etkin, verimli, kaliteli ve sürekli bir şekilde sunmayı hedeflemiştir. Gelişen internet teknolojileri sayesinde, İZSU sağlam teknik alt yapısıyla online işlemler hizmeti sağlamaktadır. İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün resmi web sayfasından, ALO 185, abonelik işlemleri, itiraz işlemleri, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar, kamu hizmet standartları hakkında hizmet bilgileri alabilirsiniz. İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün resmi web sayfasından internet hizmetlerini kullanarak borç ve fatura sorgulaması yapabilirsiniz.

 İZSU fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayınız.

İZSU Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İZSU fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak İzmir Su ve Kanalizasyonu İdaresinin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve  aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen fatura bilgi yazısına tıklayınız.izsuİZSU resmi web sayfasından fatura bilgi yazına tıkladıktan sonra açılan pencere aşağıda kırmızı renk ile belirtilen abone numarası ve güvenlik kodu alanlarını eksiksiz doldurunuz.izsu1

İlgili alanları eksiksiz doldurduktan sonra İZSU güncel veya gecikmiş fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Ayrıca sorgulattığınız faturanızı İZSU borç ödeme penceresinden anlaşmalı bankalar aracılılığıyla fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İZSU Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.