Jaguar Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Jaguar Fiyat Listesi

Jaguar

1945 yılında kurulan  firma, İngiltere merkezli olan bir otomobil markasıdır.

Jaguar XF

Enerji için tasarlanan Jaguar XF modeli, gündelik hayattaki düşük enerjinizi artırmayı hedeflemektedir. Günlük enerji oranınızda günlük olarak artma ve azalmalar olabilir ve bazı şeyler sayesinde de bu durum tamamen artabilmektedir. FX modeliyle beraber içgüdüsel olarak Jaguar’ın Start/Stop teknolojisi ile durma noktasına geldiği zaman motorunu kapatma özelliği bulunmaktadır. Yalnızca fren pedalını serbest bırakarak motoru tekrar çalıştırabilmeniz mümkündür. Sürüş ve yol stilinizi sürekli olarak izlemekte olan ZF8 ileri viteste otomatik şanzıman sistemiyle beraber sağlanan, optimize edilmiş performansı ve kadife hissini sizlere uyandıran vites geçişleri ile de doğal bir sürüşün tadına varacaksınız. Jaguar fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

XF modeline bakılacak olursa yaşantınızın bir parçası olarak kabul edecek, zahmetsiz kullanımı ve heyecan verici kontrolü arasındaki en normal dengeyi hazırlayacak yenilikçi bir dizi teknolojileri de bulacaksınız. Adaptice Dynamics sistem ile, geliştirilmiş konfor sağlamak için süspansiyonları sürüşünüze ve yol stilinize uygun olarak ayarlama yapmaktadır. Aynı zamanda XXF Servotronic direksiyon yapısıyla beraber yol hızına bağlı bir şekilde direksiyon güç düzeyine göre de kalibrasyonlarla, size yüksek bir performans sunmak amacıyla optimize edilmiştir. Bu sayede XF size uyum sağlar ve direksiyon kontrolünüzü de kullanımınıza bağlı olarak iyileştirip maksimum sürüş keyfine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Lüks bir iç dizayna sahip olan yeni XF modeli, daha geniş bir koltuk tasarımına ve renkleri içeren kabin içerisindeki kişiselleştirme adına sizlere fırsatları da sağlamaktadır. Geliştirilen koltuk tasarımları ile en zorlu manevralarda bile artırılan bir destek sağlamaktadır. Yenilenen XF’in konforlu kabini daha fazla lüks ve artırılmış sürüş keyfiniz için tasarlanan dikkat çekici ve akıllı özelliklerle hayat bulmaktadır. Forfor mavisi rengindeki halo aydınlatması, start düğmesi, sviçleri, Jaguar drive Selector, elektrikli el freni ve de gösterge paneli ile eş zamanda orta ve üst konsollarda da kullanılmaktadır. Seçilmiş olan modele bağlı bir şekilde kapılarda da forfor mavisi aydınlatma kullanılabilmektedir. XF modelinin deri direksiyon simidinde, sabit hız kontrolü ve takılı ise Jaguar Voice için düğmeler de bulunmaktadır. Bunlar aynı zamanda ses çıkışlarını kontrol edebilmek amacıyla, CD parçalarını, radyo kanallarını ya da bir MP3 çalarda seçim yapabilmek için de kullanılabilmektedir. Direksiyon simidi ısıtması da XF model bazında opsiyonel olarak bulunmaktadır. Yeni XF’te gösterge tablosu da yeniden yapılandırılmıştır. Bu tablo tam renkli bir 7 inç ekran içermektedir.  XF modelindeki klima kontrol sisteminde otomatik partikül ve koku filtresi, pencere buğu çözücü ve nem kontrolü bulunmaktadır. Çift bölge özelliği ile sürücü ve ön yolcunun farklı sıcaklıkları ayarlamasını sağlamaktadır. Araçtaki ısıtmalı ön koltuklar, XF Luxury ve Premium Luxury seçeneklerinde bulunurken, XF model gamı ve XFR soğutma ve ısıtma opsiyonlarına sahip ön koltuklar da bulunmaktadır. Büyük torpido gözüne ilave olarak, XF modelinde her kapıda ve ön koltukların arka kısımlarında saklama cepleri yer almaktadır. Jaguar Drive Selector gelenekselleşen vites koluna oranla daha az miktarda yer kapladığı için, CD saklama yeri için, yardımcı bir güç kaynağı, opsiyonel olarak taşınabilmekte olan ses ara yüzü ve iki bardak tutucu da bulunmaktadır. Diğer iki bardak tutucu ise arka koltukların orta kol dayama kısımlarında bulunmaktadır. Jaguar fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Jaguar XJ

Jaguar XJ’nin sıradışı olan standartları, Jaguardan beklenen dinamik sürüş deneyimlerini de sunmaktadır. Sürücü ve yolcu olarak XJ’nin işçilik kalitelerini göz önüne sunmakta olan yüzey, malzeme ve renk özelliklerinin ne kadar dikkatli bir şekilde seçildiğini anlamış olacaksınız. Bu da sizi farklı bir dünya keşfetmenizi sağlayacak bir deneyimdir. Aracın panoramik cam tavanı sayesinde araç içerisindeki genişlik hissi vurgulanmaktadır. Elektrikli olan cam açma mekanizması, kafa mesafesinde herhangi bir azalma olmadan camı yukarıya ve de dışarıya doğru kaydırmaktadır. Siyah renkte ve özel yansıtıcısı olan kaplaması, kuvvetli güneş ışında bile kabinin aşırı bir şekilde ısınmasını önlemektedir. Ayrıca ekstra özel bir gizliliğin gerekli olması halinde ikiz elektrikli güneşlikler tek bir dokunuşla kapatılabilmektedir. Aracın arka tasarımı oldukça zarif ve basit bir şekildedir. Jaguar fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür. Gelenekselleşen tasarımların tam tersi olarak, led ışıklar bagaj kapağının hattını takip edip arka çamurluklardan aşağıya doğru adeta aşağıya doğru akmaktadır. Her biri tıpkı bir kedinin pençe izi gibi, dramatik bir etkiye sahip olan üç dikey kırmızı şeride sahiptir. Tasarımda çeşitlilik sunmakta olan 18 inç, 19 inç ve 20 inç jantlar XJ stilindeki gücü de göstermektedir. Havacılık sektöründen esinlenip alüminyum teknolojisi ile üretilmiş olan yeni XJ modeli, geniş arabaların daha muhafazakar ya da sade olması gerektiği fikrine zıt düşmektedir. Yenilenen XJ kuşkusuz olarak heyecan verici tasarımıyla, tasarım anlayışımızın en karşı koyulamaz ve kendinden emin hali olarak ifade edilmektedir. Araçtaki yan pencereler, sahip oldukları göz yaşı şeklindeki tasarımıyla çarpıcı uzunlukta ve şıklık hissini harmanlayıp yorumlamayı başarmıştır. Zarif hatları, araç arkasındaki kuvvetli görünümü oluşturmak için tekrar belirmeden önceki ön kıvrımdan, aracın arka tarafına doğru ilerlerken bünyesinde de doğallığıyla bir gerilimi bulunduran sıkı bel hatları ile de tamamlanmaktadır.

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type, yüksek performansı ve kullanımı sırasında anında tepki vermesi için tasarlanan gerçek bir Jaguar spor arabası modelidir. Size özel olarak hazırlanan F-Type modelleri ise şöyledir; F-Typr karayolları, virajlı yollarda ya da şehir içerisindeki kullanımlarda kendine has özellikler ve farklı keyifleri sunmaktadır. F-Type, saf ve temiz bir sürüş keyfi yaşamanız için tasarlanmıştır. F-Type S, modelleri daha yüksek gücü ve sofistike sürüş teknolojilerini kendi bünyesine eklemiştir. F-type V8 yüksek performansı sayesinde daha üstün bir seviyedeki sürüş dinamiklerinizi ve kontrollerinizi sağlamaktadır. F-Type Coupe’un eşsiz olan tasarımı ve yüksek performansıyla beraber benzersiz bir spor deneyimini de sizlere sunmaktadır. F-Type Convertible modelinde ise Jaguar tarafından yaratılmış olan, üzeri açık bir otomobilin sunacağı saf heyecanı yaşayacaksınız. T-Type Cabrio ise yüksek performans ve anlık tepkileri veren kullanımlar için tasarlanmıştır. F-Type tavanı, saatte 48 km hıza kadar tavanın açılması ya da kapanması yalnızca 12 saniye sürmektedir. Özellikle de rüzgar ve yol gürültüsünün azalması amacıyla kompozit malzemelerle tasarlanmış olan tavan, kumaş olmasının sağladığı da bir hafiflikle aracın performansını daima artırmaktadır. F -Type ‘ta aerodinamik çizgilerle tasarlanmış olan uzun yapıdaki ön farlar, hem ön taraftan hem de yan taraftan farları daha da görünür bir hale getirmektedir. Aracın arka tarafında bulunan Led ışıklar ise, F-Type modelinin genişliğini ve dinamik olan görüntüsünü ortaya çıkarmış olan zarif bir tasarımda hazırlanmıştır. Araçtaki hafif ama sert olarak bulunan alüminyum konstrüksiyon, virajlı yollarda dahi mükemmel oranlarda çevik ve hassas kullanımlara daima izin vermektedir.

Eğer siz de Jaguar araçlarından birisine sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Jaguar fiyat listesine erişim sağlayabilirsiniz.

Jaguar Fiyat Listesi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.