Jeep Fiyat Listesi | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Jeep Fiyat Listesi

Jeep

Her zaman tutku, özgürlük, özgünlük ve macera ile bağlantılı olan efsanevi Jeep markası dünyaca kabul edilen bir marka haline gelmiştir.

Jeep Renegade

Jeep’in gelenekselleşen yedili ızgarasından, güçlü olan duruşuna kadar Yeni Jeep Renegade modelinde tam anlamıyla klasik Jeep özelliklerine sahiptir. Yeni Renegade’de yüksek manevra özelliği ile, şehirde ya da arazide seyahatlerinizi yapabilmeniz ve yeni yollar keşfetmeniz adına mükemmel çözüme sahiptir. Yenilenen bu model oldukça istekli, yetenekli ve hazır bir halde müşterilere sunulmaktadır.  Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük Suv yeni Jeep Renegade’de mevcuttur. Active Drive Low (4×4) özelliği ile sunmuş olduğu Trail Rated kabiliyetiyle, yerden 25 milimetre yükseklikteki gövdesiyle, off road için tasarlanan benzersiz ön-arka tamponuyla, 17 inç arazi tipi alüminyum jantları, alt koruması, agresif yapıdaki lastikleriyle beraber zorlu arazi yollarını ve özgürlüğü tecrübe edinmek isteyen kişiler için tasarlanmış olan bir modeldir. Jeep fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Yalnızca Trailhawk versiyonuna özel bir özellik olarak sunulmakta olan kaportasında mevcut olarak bulunan siyah stickerı ikonik versiyonunda sert ve agresifliğini bir arada tutmaktadır. Renegade Trailhawk kendine özgün 17 inçlik arazi tipi alüminyum lastik ve jantlarıyla zorlu yollarla bile kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır. Yeni Jeep Renegade modelinde eski tip askeri benzin bidonu şeklinde tasarlanan kendine has arka stopları, Renegade’ın kendine özgü stilinin önemli parçalarını da bir araya getirmektedir.

Yeni Jeep Cherokee

Yeni Jeep Cherokee modelinde üstün yol tutuşu performansı, sınıfında en iyi özellikteki 4×4 özelliği ve birinci sınıf özel teknolojisi ayrıca yakıt ekonomisiyle sınıfındaki diğer araçlara göre çıtayı oldukça yükseltmektedir. Bu özellikler ile hem stil hem de Jeep’in DNA’sını bir arada isteyen kişilerin beklentisini oldukça fazla bir şekilde karşılamaktadır. Verimli performans sunması için de mükemmel şekilde boyutlandırılan Yeni Jeep Cherokee, efsanevi Jeep markasının kendine özgü DNA’sıyla beraber daha da ileri boyutlara ilerlemektedir. Jeep fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeni Cherokee Jeep serisini şık ve eşsiz bir stille tanıştırmaktadır. Bütün detaylara dikkatlice bakıldığı zaman, yumuşak malzemelerin oldukça bol şekilde kullanılmış olduğu, emek verilmiş ve ayrıcalıklı iç mekanını da kolayca fark edeceksiniz. Heykel gibi yontulan akışkan şekilleri, yenilikçi malzeme ve renk seçimleri, yüksek kalitedeki malzemeleri, ince ustalıkla işlenen detayları, en gelişmiş özelliklerin ve teknolojinin sofistike birleşimini yansıtmaktadır. Bu eşi olmayan mükemmellik dünyasını keşfetmeniz için fırsatlar ayağınıza gelmektedir. Yeni Cherokee’nin efsaneleşen mirasını onurlandıran agresif ve sportif yeni gövdesi de gelecek için tasarlanmıştır. Yenilenen görüntüsü, seçici ve titiz gözler için bile olağan üstü bir şekilde görünmektedir. Yeni Cherokee güçlü duruşu, tekerlerinden gövdesine varıncaya kadar agresif bir orantıda ve yollar hükmeden bir görüntüye de sahiptir. Yenilenen 2.0 litre turbo dizel motoru, daha öncesinde Jeep Cherokee üzerinde de kullanılmış olan 2.8 litre dizel motora oranla karşılaştırma yapıldığı zaman, yüzde 30 oranında yakıt tüketiminde azalmaya katkıda bulunan Multijet 2 teknolojisine sahiptir. CO2 emisyonlarında da önemli derece de azalma görülmektedir. Sonuç olarak 154 g/km elde edilmektedir. 2.0 litre Multijet 2 motoruyla 170 beygir gücünü sağlamaktadır ve 1750 devir gibi düşük devirlerde de bile elde edilmekte olan 350 Nm tork sayesinde yakıt tüketimi, güç ve emisyon azaltılması alanlarında olağan dışı bir dengeyi sizlere sunmaktadır.

Vites değişimi sayısını azaltmak ve de sürüş keyfinizi artırmak için de maksimum esnekliğini sunmaktadır. Yeni 3.2 litrelik Pentastar V-6 motoru, önceden var olan 3.6 litre Pentastar V-6 motorun ilk türevidir. Daha geniş hacimli selefinin endüstride takdir kazanan verimliliği, iyileştirmesi ve gücü özelliklerinden de faydalanmaktadır. Bu özellikler, bir önceki V6 motorla karşılaştırıldığı zaman yüzde 30 yakıt ekonomisi iyileşmesi ile birlikte, azaltılmış gürültüsü, titreşimi ve sertliği (NVH) değerleri, daha yüksek güç çıkışının (Litre başına 84.2 beygir gücü) olağanüstü balansı ile iyileştirilmiş olan sürüş deneyimini de sizlere sağlamaktadır. Araçta 70’in üzerinde bulunan güvenlik ve emniyet özelliği, Yeni Jeep Cherokee’nin cesaretine katkı sağlamaktadır. Yeni 3 kollu Jeep direksiyonuyla, birçok kontrolü de güvenlik bir şekilde parmaklarınızın uçlarına getirmektedir. Ön ve arka yan perde ve sürücü diz hava yastıkları ayrıca geliştirilen yeni ön hava yastıkları, Kevless Enter-N-Go anahtarsız sürüş ve giriş sistemi, geliştirilen kaza tepki sistemi, geri görüş kamerası, yokuş kalkış sistemi, lastik basınç monitörü, elektronik devrilme önleme sistemi (ERM) ve alarm gibi 70’den fazla mevcut olan güvenlik özelliğiyle Yeni Jeep Cherokee gönül rahatlığını da sağlamaktadır.

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee, üretime başladığı andan bu zamana diğer tüm Suv modellerinden daha fazla ödüller kazanmıştır. Limited’den Summit’e kadar her Jeep Grand Cherokee versiyonunda yedili ön ızgarası ve yeni güçlü, modern ön stili, viraj içi aydınlatmalı sis farları, Led gündüz farları, akıllı depo kapağı olmak üzere birçok ince ayrıntıya kadar seçkin tarzını ön plana koymaktadır. Bütün modellerinde standart bir şekilde sunulan Led gündüz farları ve Bi-Xenon farları, ayrıca stop lambaları, yeni Jeep Grand Cherokee’nin gündüz ya da gece kolayca fark edilmesini de sağlamaktadır. Yeni Adaptif Bi-Xenon ön farları, karanlıkta virajlı yollarda bile daha iyi aydınlatma sağlamak için sürücünün direksiyon hareketlerine göre yönünü de değiştirmektedir.

Ön aydınlatmayı optimize edebilmek için, ön far yıkayıcılarında ön farlar üzerinde birikmiş olan kar ve kiri temizlemeye yardımcı da olmaktadır. Grand Cherokee’deki arka kısmı, daha geniş yeni Led aydınlatması olan arka stop lambalara aerodinamiklik özelliklerini artırmak için daha geniş bir spoylere, ayrıca daha iyi arka görüşü de sağlamak için yeniden şekillendirilen bagaj kapağına da sahiptir. Alt arka kısmında ise modele özgü olan çift egzoz ucu da bütün Limited Overland ve Summit modellerinde standart olarak bulunmaktadır. Sofistike yeni Summit modelinde, kenarları sağlamlaştırılmış olan ve Premium Natura Plus deri döşemesi olan ısıtmalı koltuklara, krom kaplamalara, eşsiz bakır ve kaliteli ahşap vurgulara sahip olan bu da onu daha lüks ve davetkar bir iç mekanla birleştirmektedir. Mükemmeliyete olan bağlılıkları, deri kaplı orta konsola, kol dayanağına ve de yeni vites topuzuna da taşınmıştır. Kişiselleştirilebilen gösterge paneli mevcut olan araçta, başkaları yalnızca peşinizden gelmeyi hayal ederken siz de liderlik etmektesiniz. Üstün TFT teknolojisi bulunan ve bütün donanım seviyelerinde standart olarak sunulan, sürücünün de ayarlayabileceği ölçüde yeni 7 inç çoklu görüntü ekranı, grafiklerin düzenlenmesine ve kişisel ayarların düzenlenebilmesine imkan sağlamaktadır. Tam bir hız göstergesi, Selec-Terrain sistemi, navigasyon sistemi, Quadra-Lift sistemi ve detaylı araç bilgilerini ileri düzeyde gösterme paneline entegre edilmiştir. Jeep fiyat listesine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Yeni Jeep Grand Cherokee’de sıra dışı yeni sekiz ileri otomatik vites kutusu, daha çabuk hızlanma ve daha yumuşak bir vites geçişini sizlere sağlamaktadır. Bütünüyle elektronik olan sekiz ileri otomatik vites kutusunda, direksiyondan kumanda edilebilen vites değiştirme kulaklarını kullanıp düz vites kullanımını da mümkün kılmaktadır. Çalışma sırasında da harita değişimi gerçekleşebilmektedir. Özel koşullara yönelik olarak 4’tan fazla olan bireysel vites haritası da, performans, yakıt ekonomisi ve sürüş açısından vites kalitesini ve vites noktalarını optimize etmektedir. Sahip olduğu yazılımı, uygun vites haritasını belirlemek için de motor torku eğim derecesini, eğim değişikliklerini, boylamsal ya da yanal hızlanmayı, sürtünme tespitini hesaba katmaktadır. Kontrol stratejisine entegre olmuş ek parametreler içerisinde araç hız kontrolü ve elektronik denge kontrolü etkileşimi de yer almaktadır. Sonuç olarak da neredeyse bütün sürüş taleplerinin performans ihtiyaçlarına bakılarak ideal ayarlanan otomatik vites değişimini ortaya çıkarmıştır.

Siz de, size özel olarak hazırlanmış Jeep araçlarına sahip olmak istiyorsanız Jeep fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Jeep Fiyat Listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.