KAHRAMANMARAŞ AKEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

KAHRAMANMARAŞ AKEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Zamanla değişen teknik işlerin arasında sorgulama işlemleri de vardır artık bu işlemler pratik bir şekilde internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Kahramanmaraş AKEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi de bunlardan sadece birisidir. Ülkemizde bölge bölge elektrik dağıtım şirketleri değişiklik gösterse de kullanılan yöntemler genellikle aynıdır. Çünkü tüm kurumların amacı vatandaşa en iyi hizmeti sunmaktır bunu da farklı uygulamalar kullanarak sağlamaktadırlar. Bizlerde bu yazımızda sizlerle bu işlemin nasıl yapılacağını anlatacağız. Bu işlem için takip edilmesi gereken birçok adım vardır. Bu işlemlerin takip edilmesi durumunda sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemini yapabilmek için size vereceğimiz bilgileri okumanız gerekmektedir.

Kahramanmaraş AKEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Elektrik fatura sorgulama işlemi AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş ‘nin internet sitesinden rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet sitesine kısa yoldan ulaşmak için yazımızın sonunda size verdiğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Tıkladığınız durumda karşınıza gelecek sayfada ilk olarak T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.

a1

Daha sonraki adımda sırası ile adınız soyadınız, ilinizi ve rakamlardan oluşan güvenlik kodunu doğru yere girip gizlilik koşullarını kabul ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ardından sonraki adım için devam yazısının üzerine tıklamalısınız.

a2

Ardından iletişim bilgilerinizi girmeli ardından sonraki adım için devam yazısına tıklamalısınız.

a3

Daha sonra da abone bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir ve daha sonra devam tuşuna basarak fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

a4

Kahramanmaraş AKEDAŞ elektrik fatura sorgulamanızı verdiğimiz bu bilgiler ile basit bir şekilde yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman karşınıza gelecek bilgiler faturanız ile ilgili birçok durumu içerecektir.

Kahramanmaraş AKEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.